Kim Kardashian West - 1
Zdroj: Instagram
Koledovala si

Může si za to sama! prohlásila policie o přepadení Kim Kardashian. Čím se kráska provinila?

Kim Kardashian byla přepadena v hotelovém pokoji v Paříži skupinou ozbrojených zločinců. Policie tvrdí, že si za přepadení může sama a není daleko od pravdy. Hvězda si příště dobře rozmyslí své nešťastné počínání...

 

10 fotek
Hvězdička Kim Kardaschian si za přepadení ve svém hotelovém apartmá může sama. Tak zní poslední tvrzení francouzské policie. Celebrita byla přepadena tento týden v hotelovém pokoji v Paříži skupinou ozbrojených zločinců. Do města si vyrazila na týden módy. Po incidentu ještě otřesená Paříž neprodleně opustila. Fyzicky je v pořádku, více utrpěl její majetek. Lupiči si z pokoje odnesli úlovek za 9.000.000 £, což je v přepočtu na českou měnu neuvěřitelných 278 027 592 korun!

Hvězdičku hned vyrazil utěšovat její manžel, kterým je slavný zpěvák Kanye West. Situací byl otřesen natolik, že zrušil plánovaný koncert v New Yorku. Policie popisuje celý incident jako velice vzácný. Tvrdí, že si za přepadení může celebrita sama, protože lupiči byli přesně zaměřeni na majetek, kterým se chlubila prostřednictvím sociálních sítí.

Pravdou je, že jsou to teprve čtyři dny, co Kim zveřejnila detailní fotografii obrovského diamantového prstenu. Na svém instagramovém profilu má více jak 84 000 000 fanoušků, a tak se dalo čekat, že se mezi nimi najde i nějaký zákeřný, peněz chtivý kriminálník. Kim teď všichni litují. Nikdo by si neměl projít tak traumatickým zážitkem. Pravdou ale je, že když se chlubíte na internetu šperkem za čtvrt miliardy, nemůžete čekat nic jiného. Co myslíte? Zasloužila si to?

Autor: Beat

Diskuze