Miley Cyrus - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Třeba ho přemluví

Rodina Liama Hemswortha nesnáší Miley Cyrus! Proč si přeje jejich rozchod?

Jeden z nejsledovanějších párů světa se dal zase dohromady a září štěstím. Miley a Liam jsou zasnoubení, jenže je tu hercova rodina, které jeho láska k Miley vyloženě vadí. A důvod?

10 fotek
Rodina Liama Hemswortha (26) se stále nemůže vyrovnat s tím, že se vrátil ke kontroverzní zpěvačce. Pár se rozešel v roce 2013, poté co zpěvačka dělala jeden skandál za druhým. Přitom měli krátce před svatbou. S Miley Cyrus (23) to pořádně zamávalo a ve skandálním chování ještě přitvrdila. Začala se svlékat na veřejnosti, olizovala, co mohla a nevynechala ani lesbické aféry.

Pár to ale bez sebe nemohl vydržet, a tak dal Liam zpěvačce další šanci s tím, že se sklidní. Skutečně se tomu tak stalo. Miley se přestala svlékat a nechala si zase narůst vlasy. Pár působí velmi zamilovaně a sluší jim to jako nikdy. Je tu ale ještě jeden problém. Rodiče!

Ty na rozdíl od Liama už Miley nevěří. Myslí si, že to na herce jenom hraje, aby ho uhnala do manželství, a pak konečně projeví své skutečné já. Nejhůř to snáší jeho bratr Chris Hemsworth (33). „I když ho Miley možná miluje, jsou oba úplně jiní lidé a pokud si ji Liam vezme, pak to teprve pozná! Jsem si jistý, že mu Miley zlomí srdce,“ vyjádřil své obavy hercův bratr.

Zpěvačce ani nepřidal její poslední výrok, že se jí nelíbí její snubní prsten, který stál Liama velké jmění. „Není to vůbec můj styl, ale nosím ho proto, že Liam mě miluje,“ svěřila se. Zpěvačka by si možná měla občas dávat pozor na to, co říká, protože je pro herce názor rodiny velice důležitý. Taky by se mohlo stát, že se celá veselka opět zruší a Miley bude ještě na snubní prsten se slzami v očích vzpomínat!
 

Autor: Beat

Diskuze