Finaliste Super Finale
Kdo bude novou SuperStar?

Tak to je překvapení! Takhle bude dnes probíhat Superfinále SuperStar

Už dnes večer se dozvíme, který ze tří finalistů se bude pyšnit titulem SuperStar 2015 a získá výhru v hodnotě dvou milionů korun! Na co všechno se můžete těšit?

Přípravy na velkolepé Superfinále vrcholí a desítky zvukařů, kameramanů, osvětlovačů a dalších členů štábu dělají vše proto, aby poslední večer letošní SuperStar stál opravu za to! Celé Superfinále se odehraje ve třech kolech. Nejprve každý finalista zazpívá vánoční píseň, ve druhém kole zazní skladby, které jim vybrali samotní diváci v anketě.

Poté moderátoři na chvíli zastaví hlasování a vyhlásí třetí místo. Pro bronzového finalistu tak cesta za vytouženým titulem skončí. Martin "Pyco" Rausch a Jitka Nováčková pak hlasování opět spustí a zůstávající dva finalisti zabojují svou „Best off“ písničkou z celé soutěže.

Poté už bude hlasování definitivně zastaveno a dozvíme se jméno SuperStar. Kromě finalistů na pódiu během posledního večera vystoupí i vůbec poprvé v historii SuperStar Paľo Habera se svou kapelou Team. Dále se můžete těšit i na návrat „vypadlíků“ a pořádné vánoční překvapení.

Superfinále SuperStar startuje na Nově už dnes večer ve 20:20! Exkluzivní přenos ze zákulisí od osmi hodin večer na webu prask.tv.

Autor: niž

Diskuze