Nicki Minaj - 5
Zdroj: Instagram
Ta s tou červenou zadnicí

Tak to je po ní! Nicki Minaj ukázala svou mámu. Je jí dokonale podobná

Tahle kráska neměla vůbec snadné dětství. S matkou se musely porvat nejen s chudobou v rozvojové zemi, ale i s otcem agresorem a feťákem. Možná proto mají tolik společného.

10 fotek
Dnes je Nicki Minaj (32) uznávanou celebritou a zpěvačkou, která už dokázala v showbyznysu vydělat pořádný balík. Její videa mají na youtube přes sto milionů shlédnutí. Když zjistíte, odkud pochází a čím si prošla, vypadá to skoro jako zázrak.

Ještě před dvaceti lety se rappová hvězda jmenovala Onika Tanya Maraj a vyrůstala v chudinské čtvrti na ostrově Trinidad a Tobago s patnácti dalšími lidmi v jediném malém domě. Ale ani to nebylo na dlouho. Její otec, alkoholik závislý na cracku, v dalším ze záchvatů vzteku dům zapálil a nic z něj nezůstalo.

S matkou a bratrem nejdřívě žili i babičky, ale to nebylo ideální, a tak se vydali zkusit štěstí do Ameriky. Půjčili si peníze a přestěhovali se do newyorského Queensu. Pokud by nezasáhl otec-tyran, možná by se do Ameriky nikdy nepodívala a nikdy by nevznikla Nicki Minaj. Možná vlastně za to všechno vděčí jemu.


 

Autor: pul

Diskuze