Jiří Langmajer a Adéla Gondíková - 1
Zdroj: Profimedia
Kouba se žení

Tak přece to nebyl vtip! Langmajer a Gondíková se vzali

Herci Jiří Langmajer a Adéla Gondíková do toho konečně praštili! Přestože ještě v pátek mlžili a tvrdili, že žádná veselka nebude, v sobotu se do Kostelce u Křížků sjeli svatební hosté. Adélu prásknul i svatební salón.

Sobotní koncert skupiny J.A.R. v Kostelci u Křížků neměl podtitul "Kouba se žení" jen tak pro nic za nic. O tom, že by mohlo jít zároveň o svatbu Langmajera s Gondíkovou, se spekulovalo až dlouho. Ještě v pátek ale dvojice tvrdila, že je to vtip.

 

"Koncert J.A.R. s názvem Kouba se žení nemá vůbec nic společného s mojí svatbou a je otázkou, zda tam vůbec dorazím. Je to vlastně takové předčasné PR tomu, co za rok za dva nastane," uvedl na dotaz deníku Blesk herec.

 

Do poslední chvíle nebylo zřejmé, zda půjde opravdu jen o promo k údajně připravovanému pokračování filmu Copak je to za vojáka, nebo do toho dlouholetý pár českého showbyznysu konečně praští. Až ve chvíli, kdy se do Kostelce začali sjíždět svatebčané, bylo jasno.

 

Na místo podle portálu Blesk.cz dorazil bratr nevěsty Dalibor Gondík, zpěvák Dan Bárta, herečky Mahulena Bočanová, Lenka Vlasáková či Veronika Arichteva a také herci Martin Dejdar a Richard Genzer či režiséři Jiří Strach a Petr Kolečko.

 

O tom, že nejde jen o legraci, svědčí také fotka, kterou na instagramu zveřejnil svatební salon, kterému Adéla dlouhou dobu dělá tvář. "Adéla Gondíková: Vybráno," napsali pracovníci k fotce, na které herečka pózuje před věšákem plným svatebních šatů.

 

Autor: epa

Diskuze