Meghan Markle - 1
Zdroj: Profimedia
Velmi rafinované

TAJNÝ TRIK vévodkyně Meghan: Při pohledu na její nohy pochopíte!

Vévodkyně Meghan (36) patří ž řadu měsíců k jedné z nejdiskutovanějších osob na světě. Lidé zajímá její minulost i vše, co se celkově její osoby. A tak jistě nikoho neurazí, když se teď upne pozornost na její obuv.

5 fotek
Krásná Meghan má očividně módu v malíku. Nejelegantnější a perfektně padnoucí outfitu světových návrhářů na ní vypadají pokaždé skvostně, něžně a přitom sofistikovaně. Oblékat se Meghan zkrátka umí.

Stejně tak co se týká bot, má bývalá herečka velmi dobrý vkus. Nosí především klasické lodičky, které působí na noze velmi hezky, jenže jak jistě každá žena dobře ví, bývá to s nimi velké utrpení. Puchýře, otlačeniny, bolavé nohy, taková úskalí lodičky často připravují pro jejich nositelky.

Meghan to ale řeší rafinovaně. Pro ty, co to neznají, bude tento trik možná užitečným. Když si všimnete, tak Meghaniny lodičky jsou vždy o číslo až dvě větší než její chodidlo! A důvod? Není za tím nic jiného, než obyčejná touha po pohodlí. Do špičky si totiž vloží kapesníček, nebo jiný kousek látky, který poslouží jako takový polštářek pro prsty, a hned se pak dá na těch chůdách vydržet o chvilku déle. Jak jednoduché a přitom geniální!
 

Autor: bin

Diskuze