Herci Zlata Adamovská, Petr Štěpánek a Radek John
Zdroj: Isifa / Lidové noviny / Tomáš Hájek
Hot news 10 let jí tajil nemanželské dítě a teď...

Tajná svatba Zlaty Adamovské: Co na to říká její ex John? A sestra?

Páteční tajná svatba Zlaty Adamovské (55) s jejím přítelem Petrem Štěpánkem (64) překvapila kde koho. Jak na ni reagoval Zlatin exmanžel Radek John, s nímž se rozvedla poté, co zjistila, že jí tajil nemanželskou dceru?

Jak se zdá, i přesto, že rozvod Adamovské a Johna po několikách desítek let manželství neproběhl za zrovna ideálních okolností, Zlata na Radka, otce svých dvou dětí, nezanevřela. Dokonce ho o svatbě informovala, zároveň ho ale zavázala slibem mlčení, že nic neprozradí. Vzhledem k tomu, že Radek dokázal 10 let mlčet jako hrob i o nemanželské dceři, má mlčení nacvičeno...  "Přeji jim to velmi a zbytek je zcela soukromá věc. Povedlo se jim to bezvadně utajit a teď už jenom ať žijí šťastně až do smrti," řekl Prásku John.

Tajnosnubná byla i Zlatina nová sestra, herečka Jana Štěpánková. "Měli to krásný, oba si to moc užili. Byla to velká svatba s asi stovkou hostů. Nebylo to ani na úřadě, ani na radnici, ani nikde venku, ale kde to bylo, to vám neřeknu, to musejí oni sami," smála se herečka, známá třeba z filmu Účastníci zájezdu. Druhého sourozence však ženich Petr Štěpánek na svatbě postrádal - jeho bratr Martin v roce 2010 spáchal sebevraždu.

Už brzy ale Zlatu čeká další veselka - chystá se totiž provdat svou dceru Báru, kterou má s exmanželem Johnem. "Až povedu k oltáři dceru, tak se tím pochlubím rád," dodává John.

Autor: mac

Diskuze