Dara Rolins a Rytmus
Zdroj: Instagram

TAJNÁ SVATBA na Bali: Dara Rolins čeká, až za nimi přiletí Rytmus!

Před několika dny se zpěvačka Dara Rolins (45) obávala, jestli vůbec s dcerou na Bali kvůli krátké platnosti pasu odletí. Teď už jsou ale na místě a chystají svatbu, která měla být tajná!

9 fotek
Dara Rolins byla ještě minulý týden v obavách, že neodletí na svou tradiční dovolenou na indonéské Bali, kam se s dcerou a partnerem Rytmusem (41) celý rok těšili. Malá Laura totiž měla platnost cestovního pasu kratší, než půl roku, a tak je se zpěvačkou nepustili do letadla. Nakonec se ale vše rychle vyřešilo a obě odletěly.

Jak sama zpěvačka řekla, Rytmus za nimi přiletí dodatečně. Nejspíš ho zdržely pracovní povinnosti. Jenže nikomu se už nesvěřila s velkými plány, které na Bali spolu s dalšími mají! Podle informací slovenského deníku Nový Čas, si zpěvačka pronajala na Bali vilku na celý rok. To ale není to hlavní. V současné době se tam totiž těší na svatbu! Ta ale bude až přiletí její partner. Pokud si však myslíte, že se jedná o svatbu právě Dary a Rytmuse, budete nejspíš zklamaní.

Na pronájem který údajně stojí něco okolo 800 tisíc korun ročně, se složila spolu s její tanečnicí Mirkou a jejím manželem Ľubkem, kteří si na pohádkovém ostrově řeknou v blízké době své ano! „Velmi se na tento velký den těší. Měl by přijet i Rytmus a svědkem bude rapper Separ, manžel zpěvačky Tiny,“ prozradil Novému Času informovaný zdroj z okolí Dary a Rytmuse... Teď se už přímo nabízí otázka, kdy budou zvonit svatební zvony u nich samotných. Fanoušci si budou muset ještě nejspíš počkat!
 

Autor: bin

Diskuze