Tereza Chlebovská - 1
Zdroj: Instagram
Žádná stydlivka

Odvážná Tereza Chlebovská: Vdávala se v průhledných šatech bez podprsenky! FOTO jako důkaz

nejkrásnější dívka roku 2012 Tereza Chlebovská (26) a fotbalista Pavel Kadeřábek (24) měli v sobotu 17. června tajnou svatbu. Tereza se poté pochlubila na sociálních sítích fotkou, kde můžete vidět její opravdu odvážné svatební šaty - průhledné a hlavně bez podprsenky!

5 fotek
Manželé svatbu úspěšně tajili a veřejně sdíleli pouze dvě fotografie. Na jedné z nich si můžete všimnout, že nevěsta má úplně holá záda a je tedy bez podprsenky. Šaty jí moc sluší, ale ne každý by si je odvážil obléknout a někomu se můžou zdát až příliš odhalující. 

Terezy dlouholetou módní návrhářkou je Petra Brzková, se kterou právě vymýšlela i svoji svatební róbu s dlouhou vlečkou. Společně již ví, které přednosti na ní mají vyzdvihnout.

Modelka a čerstvá maminka se dala po porodu své dcerky Emy, které je teď osm měsíců, velmi rychle do formy, šaty si proto mohla bez problému dovolit a nemusela mít strach, že by ukázala něco, co okolním mužským očím nelahodí. Naopak ukázala, co už teď patří jen a jen fotbalistovi Kadeřábkovi! Pánové, smůla... Tahle kráska už je nejen máma, ale i vdaná paní!

Autor: misp

Diskuze