Bez ochranky ani ránu

TAJNÁ DOHODA: Paroubek vzal manželce Petře dceru na celý víkend! Víme, co s ní dělal

Jeden z nejsledovanějších rozvodů poslední doby se konečně posunul o krok dál! Expremiér Jiří Paroubek se dočkal a strávil se svou dcerou Margaritou jeden celý víkend. Co spolu podnikli a proč Jiřího napadli bodyguardi jeho manželky Petry?

To, že je Petra Paroubková obklopena bodyguardy a bez ochranky nevyjde z domova, už víme. Víme i to, kolik za své bezpečí utrácí! Teď vám ale ukážeme exkluzivní záběry, kdy Petra konečně povolila řetězy a na odpoledne půjčila dcerku Margaritu i jejímu otci – Jiřímu Paroubkovi.

Předběžné opatření soudu zní, že Jiří Paroubek může svou dceru vídat každý lichý týden. Už se ale stalo, že Petra setkání bojkotovala a vymluvila se třeba na dceřinu nemoc. Jiří se přitom k dceři bez vědomí Petry nemůže ani přiblížit...

Teď to ale vypadá, že Petra s Jiřím uzavřeli jinou dohodu... Při předávání dcery si totiž prostřednictvím ochranky předávali ještě něco jiného – byly to jakési záhadné dokumenty. Nakonec předání vyšlo a zdá se, že Petra svému stále ještě manželovi vyšla vstříc a dceru Margaritu mu půjčila na jeden celý víkend. V sobotu vzal přitom Jiří dceru na Matějskou pouť.

Autor: niž

Diskuze