Kim Kardashian
Zdroj: isifa.com
Klackem na holou

Tajemství velkého pozadí Kim Kardashian odhaleno. Má ho jen nateklý!

Americká celebrita Kim Kardashian (34) odhalila, že ve skutečnosti nemá velký zadeček. Má ho malý a plochý. Každé ráno proto musí podstupovat proceduru, která jí ho zvětší.

8 fotek
Pozadí Kim Kardashian však není zvětšováno žádným kosmetickým zákrokem, ty na to totiž nestačí. Musí přijít ke slovu ruční práce. Kim Kardashian dostává každé ráno minimálně půl hodiny na holou. K dispozci má k tomu účelu několik bičíků a dřevěných holí.

Hvězda reality show "Keeping Up with the Kardashians" prozradila, že se jedná o velmi bolestivou procedůru. Ale výsledek stojí za to. "Bolí to opravdu hodně, každé ráno téměř hodinu probrečím. Ale díky velkému pozadí jsem se proslavila, takže bez něj nemůžu jít ani na záchod, co kdyby tam číhal bulvární fotograf!" sdělila své obavy s úsměvem v americké televizní show MMSS "Meet The Most Stupid Stars".

Kvůli každodenní ranní řeholi si musela zdánlivě šťastná neherečka vzít za muže mohutného rappera Kanye Westa. Ačkoliv jí byl od počátku nesympatický a dokonce si o něm myslí, že je ještě hloupější než ona. "Má obrovskou sílu a dává opravdu silné rány. Nikdo jiný mě nevydržel mlátit každé ráno přes půl hodiny. Většina mých milenců upadla během tlučení do bezvědomí," vysvětlila Kim Kardashian.

ČTĚTE TAKÉ:
Módní triky: zamaskuj velký zadek
Sexy zadeček podle hollywoodských celebrit

Autor: april

Diskuze