Je to makačka

TAJEMSTVÍ ultraštíhlé postavy Victorie Beckham: Takhle drsný režim by zvládl málokdo!

Victoria Beckham (44) je známá nejen svou hudební kariérou a manželstvím s bývalým fotbalistou Davidem (43), ale také chorobnou touhou být až do konce života štíhlejší než mnohé modelky. A nutno uznat, že i s přibývajícími léty se jí to daří. Jak to dělá?

9 fotek
Victoria Beckham měla jako mladá, neznámá holka normální postavu, na které by nikoho žádná útlost a vystouplé kosti rozhodně nezarazily. S touhou po tom být co nejlepší, se ale z Victorie brzy stala žena s postavou sedmileté holčičky. Kolikrát se mluvilo o tom, že konfekční oblečení musela kupovat v dětské oddělení.

Dnes je manželce Davida Beckhama a bývalé Spice Girl 44 let. Ani s věkem se ale její postava nezměnila, a tak šokuje svojí drobnou postavou dál. A miliony žen po celém světě se ptají - jak to sakra dělá? No, bohužel v tom není nic zázračného. Victoria zkrátka dře jako kůň a tělo, které má, rozhodně není zadarmo.

„Hodně pracuji. Hodně běhám,“ přiznala pro americký Vogue. „Cvičím šest dní v týdnu. Když se do něčeho pustím, stane se to brzy mojí závislostí,“ potvrzuje domněnky útlá návrhářka. Victoria vstává každé ráno v půl šesté, aby si stihla před prací a dalšími povinnostmi odběhnout na páse svých pět kilometrů. Aby ale neměla jen cardio, čeká ji poté hodina s osobním trenérem. A pak už jen práce, práce, práce... Ač by se tedy zdálo, že po boku bývalého playboye a s bohatstvím a rodinou, kterou je obklopena, žije pohádkový život, není tomu úplně tak. Být Victorií Beckham je jedna velká dřina a odříkání!

Autor: bin

Diskuze