Vzkaz v lahvi - 1
Zdroj: facebook.com
Tajemství z moře

NEUVĚŘITELNÁ NÁHODA: Manželé našli tajemný vzkaz v láhvi z roku 1988. Ihned začali jednat!

Je to skoro už 30 let, co malá Mirranda Dawn Mossová napsala vzkaz do láhve a nechala ho plout ve vodách Atlantiku v domnění, že jí přijde brzy odpověď. Tehdy jí bylo osm let. Nečekala, že na svůj vzkaz dostane odpověď až po 29 letech. Co v něm bylo?

Linda a David Humphriovi našli láhev při procházce po pláži v Georgii v USA. Byli překvapení, když v ní objevili zmačkaný papírek, který byl napsaný již v roce 1988. „Našel láhev, která byla před 29 lety vhozená do moře poblíž Edista v Jižní Karolíně. Máme celé jméno odesílatelky i město, kde bydlela. Teď by jí mělo už být 37 let. Bohužel všechna telefonní čísla jsou hluchá. Budeme to ale zkoušet dál,“ řekla deníku Telegraph Linda. V dopise stálo: „Ahoj, já jsem Miranda Dawn Mossová. Je mi osm let a chodím do třetí třídy,“ stálo v dopise. Dále v něm Miranda napsala, že ten, kdo dopis najde, ať ji kontaktuje na dané adrese. 

Po prvotním příspěvku na facebooku se páru podařilo vystopovat paní Mossovou, která je nyní Miranda Chavézová. „Nejúžasnější věc, která se mohla stát! Našla jsem na facebooku zprávu od Lindy, která našla mou láhev. Bylo mi 8 let! Ona ji našla na ostrově Sapelo a poslala mi ji zpět. To je super,“ dodala Chavézová.

„Kdo by si to kdy pomyslel? Že něco tak malého, a nezáleží na tom, čím jste si v životě prošli, vás vezme zpět do dětství, do nejšťastnějších let vašeho života,“ řekla veselá Miranda.

Mirandin případ, o kterém informoval deník Ladbible.com, však není jediný. Podobná situace se stal v Holandsku, kdy pracovník agentury Staatsbosbeheer Pieter Schaper našel vzkaz v láhvi z roku 1997, který patřil desetileté Susie Hampton.


VÁŠ PŘÍBĚH: Tajemné síly mě ochránily před autonehodou
Známe NEJSTRAŠIDELNĚJŠÍ MÍSTA v Česku. Tady jde o strach!

Autor: pet

Diskuze