Meghan Markle - 2
Zdroj: Profimedia
To myslí vážně?

Ta si troufá! Meghan dala královně dost nevhodnou přezdívku!

17. 6. 2018

Vypadá to, že si jsou královna Alžběta II. a vévodkyně Meghan celkem blízké. Alespoň to tka poslední dobou vypadá. Teď se ale objevily informace o tom, jakou přezdívkou Meghan britské panovnici říká. Podle některých je to velmi nevhodné.

7 fotek
Meghan a královna Alžběta II. mají evidentně velmi dobrý vztah. Nedávno Meghan královnu doprovodila na pracovní cestu úplně sama, bez Harryho. A královna manželku svého vnuka zase obdarovala luxusními náušnicemi.

Novopečená vévodkyně ze Sussexu si ale trochu troufá. Vyšlo totiž najevo, jakou dala britské panovnici přezdívku. Je jasné, že v soukromí vladařku členové královské rodiny asi neoslovují Vaše výsosti a tak není nic divného na tom, že jí třeba William s Harrym říkají babičko. Přezdívka, jakou jí však údajně říká Meghan, je až příliš odvážná.

Harryho manželka prý královně říká „mamá“. Ovšem většinou ve chvíli, kdy není královna v její blízkosti. To jí totiž musí oslovovat Vaše výsosti. Podle všeho si ale myslí, že jakmile si na to lidé ze dvora zvyknou a ona se trochu zajede v královském protokolu, začne ji tak oslovovat normálně. To je však, alespoň podle některých, dosti nevhodné, pro královnu možná dokonce až urážlivé.

Autor: mk

Diskuze