Zdroj: oficiální zdroj
Krásný klip

TA SE ZMĚNILA! Veronika Vrublová ze SuperStar nazpívala novou hymnu studentů!

Někdejší úspěšná účastnice Superstar, zpěvačka Veronika Vivi Vrublová nahrála svůj první autorský singl, který má ambice stát se neoficiální hymnou všech studentů, kteří v této době pravidelně zažívají stres ze zkouškového období.

Sama autorka, aktivní studentka vysoké školy, ví, o čem zpívá, protože podobné pocity, které vtiskla do písně s názvem „Zkouškové“ zažívá dnes a denně. „Zkouškové, ale není jen o stresu a dá se z něj vydolovat i nějaká ta skvělá party s kámoši a kámoškami. Tím také kompenzuji stres a napětí v nejnáročnějším období pro študáky,“ dodává s úsměvem sympatická blondýnka, která navíc musela stihnout i natáčení videoklipu k písni a to v průběhu jednoho týdne.

Vybrala si totiž k realizaci svého scénáře studentský tým kolem Adama Kováře a ten má v době zkoušek taky napilno. Vše se nakonec podařilo dle představ Veroniky a jejího producentského týmu, takže premiérově uvidíte klip už příští týden a můžete ocenit invenci mladé skladatelky a textařky, která zachytila pocity studentů pod odborným dohledem hudebního režiséra Lukáše Chromka a studia Soundevice.

Zda se z písně stane studentská hymna netušíme, ale ohlas mezi studenty má už nyní a to velký! Souhlasíte? Podívejte se na klip!

 

Autor: red

Diskuze