Otcové slavných
Zdroj: Instagram
Prásk.tv

Ta podoba! Tatínky ukázaly Marešová, Prachařová i Alagič

Při příležitosti Dne otců se nemálo celebrit rozhodlo ukázat svoje tatínky. Na sociální síti ho zveřejnila třeba Agáta Prachařová (34), Monika Marešová (44) nebo Jasmina Alagič (29). To ale zdaleka nejsou všechny. Kdo vypadá jako přes kopírák a kdo je spíše po mamince? To uvidíte v naší galerii.

9 fotek
Den otců! To je příležitost, kdy svému tatínkovi udělat radost. Odhalit podobu svých otců se při zvláštním dni rozhodla nejedna celebrita.

„Mám tu výhodu, že máma vždy měla skvělý výběr,“ napsala na Instagram Agáta Prachařová a připojila snímek tatínka. „Chybíš mi,“ netajil se smutkem Leoš Mareš, jemuž táta zemřel před čtyřmi lety.

„Kvůli tobě, tati, mám v sobě tolik temperamentu, že ani nevím, zda je to ještě vlastně v pořádku. Vím, že největším štěstím je, že jsme ti i s mojí sestrou mohli dopřát vytoužené vnuky,“ pěla na tatínka chválu Jasmina Alagič.

Jak vypadá tatínek, se nebála veřejnosti ukázat ani Daniela Peštová, dcera Lenky Filipové – Lenny, Monika Marešová či Klára Vytisková. Na zesnulého tatínka Otakara Petřinu často vzpomíná i rapper Marpo.

Dcera si nerozumí s tátou? 12 rad, které to změní
Táta k nevydržení, nebo kamarád a rádce o klucích?

Autor: Han

Diskuze