Artur Štaidl - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Snad to nevzdá

Synovi Ivety Bartošové se smůla lepí na paty: Teď přišel definitivní konec!

Artur Štaidl (21), syn zesnulé české zpěvačky Ivety Bartošové († 48), má neustále smůlu. Teď schytal další ránu osudu - rozpadla se mu kapela!

Artur Štaidl, který se stejně jako jeho matka zesnulá Iveta Bartošová, také věnuje hudbě, do nedávna působil v metalcorové kapele Behind the Mirror. V kapele zpíval a složil také některé texty písní, které měla skupina v repertoáru.

Kluci z kapely se dali dohromady v roce 2014. Ještě v květnu kapela informovala o tom, že má nové členy. Těšili se, že jsou nabití energií a avizovali nové hudební počiny. Celé léto nahrávali nové písně, chystali album i koncertování. Nyní se ale kapela rozpadla!

"Drazí přátelé, fanoušci a fanynky, s lítostí vám musíme oznámit, že skupina Behind the Mirror dneškem končí svou činnost. Hlavním důvodem je nedostatek času, dále také neshody v nové sestavě a u některých členů i nedostatek nadšení. Děkujeme za vaši přízeň, kterou jste nám do dnešního dne zachovali. Zároveň budeme rádi za vaše pochopení," informovala kapela na sociální síti. A co bude s Arturem? Snad se bude hudbě věnovat dál, jen třeba sólo nebo v jiné kapele. Na to si budeme muset počkat.

Autor: mk

Diskuze