Artur Štaidl - 1
Zdroj: Profimedia
Jedna rána za druhou

Synovi Ivety Bartošové (†48) se lepí smůla na paty: Tentokrát Artura potrápil obrovský požár!

Čtyři roky po smrti Ivety Bartošové (†48) se zpěvaččinu synovi Arturu Štaidlovi (20) děje jedno neštěstí za druhým. Začalo to odchodem půlky členů z kapely.

Zatím poslední ránou byl pro Artira nedávný požár v pražské Hostivaři, kvůli kterému přišel o zkušebnu a zastavil i natáčení seriálů Ordinace a Ulice.

„Rodí se nám nové skladby a spousty koncertů, jenom jsme teď byli nuceni zbrzdit. Pamatujete si na nedávný proslulý požár v Hostivaři? Ano? Výborně! Jednoduše řečeno, požár se odehrával v budově vedle naší zkušebny,“ uvedla Arturova skupina Behind the Mirror (Za zrcadlem) na sociální síti.

Oheň, který postihl halu a způsobil podle předběžného odhadu škodu 45 milionů korun, byl tak veliký, že hasiči na místo poslali 13 jednotek i svou chemickou službu. „Měli jsme ovšem štěstí na vítr a naše věci přežily. A my teda taky. Yuhuu!“ ulevili si členové kapely. Ale i tak je čekají potíže. „Takže teď hledáme novou zkušebnu, protože na Hostivaři se nejspíš bude bourat,“ vylíčili situaci. Kdybyste někdo o něčem věděl, tak budeme rádi za každou nabídku!“ doplnila skupina na svém profilu. Syn Bartošové může tedy doufat, že nešťastné období jeho skupiny se požárem završilo. 

 

Autor: Nap

Diskuze