Linda Belnik a Joshua - 1
Zdroj: Profimedia
Není divu

Syn šel v obchodním centru za Santou Clausem! Převlečený muž dal chlapci slib, který matku pořádně naštval

Linda byla v obchodním centru se svým synem. Když uviděl Santu Clause, okamžitě se k němu vydal. Falešný Santa ale svým výrokem trochu přestřelil a matku chlapce pěkně naštval.

4 fotky
Linda Belnik (35) byla se svým malým synem nakupovat v obchodním době v londýnské části Westfield. Když malý Joshua uviděl Santu, stejně jako každé malé dítě, měl radost, žemu může říct, co si přeje k Vánocům.

A protože na Santu věří, stejně tak muži uvěřil každé slovo. Dětská nevědomost a naivita jsou na jednu stranu záviděníhodné a zajíšťují dětem téměř bezstarostné dětství, ale někdy to může být i na škodu.Joshua Santovi řekl, že by si strašně moc přál najít pod stromečkem lego stavebnici z edice Hvězdných válek. Santa na to odpověděl: "Zavolám elfům a řeknu jim, aby to pro tebe připravili." Tím vlastně chlapci slíbil, že se mu přání splní.

Ale asi tušíte, jak to dopadlo. Je jasné, že falešný Santa těžko může chlapci slíbil tak drahý dárek. Stavebnice totiž v přepočtu vychází na šílených 12 tisíc korun! Žena řekla, že si tak drahý dárek nemůže dovolit, a tak se muž postaral akorát o to, že bude malý Joshua pěkně zklamaný, až pod stromečkem svoji slibovanou stavebnici nenajde. Management obchodu se brání, že muž se živí jako falešný Santa přes 20 let a ví, že dětem žádné konkrétní dárky slibovat nemá.Žena se rozhodla, že situaci nechá nakonec být, aby Joshuovi a pětiletým dvojčatům Jasmine a Jasperovi nezkazila Vánoce. Tak snad našla alternativní řešení, díky kterému zvládla své děti na Vánoce obdarovat a zároveň potěšit.

Autor: bin

Diskuze