Pavel Novotný a Petr Novotný
Zdroj: TN.cz / Profimedia
Držíme palce

Syn promluvil o zdravotním stavu baviče Petra Novotného! Má špatné zprávy

Bavič Petr Novotný (70) je od února v nemocnici kvůli selhání organismu a životně důležitých orgánů. I když se z nejhoršího nakonec dostal, vypadá to, že se zdravotních problémů bohužel nezbaví.

5 fotek
Známý bavič Petr Novotný byl 8. února převezen na ARO do pražské Vojenské nemocnice ve Střešovicích. Tam ležel tři dny v umělém spánku a bojoval o život kvůli selhání ledvin a dalších důležitých orgánů.

Několik dní na to, jeho syn Pavel Novotný (41) pro Prásk! prozradil, že už je na tom táta lépe. Jenže podle nových zpráv to až tak dobré s jeho zdravím nebude. Jeho otec by totiž potřeboval operaci prostaty. Jenže ta není možná. „Narkóza by byla příliš riskantní. Navíc byl po posledním převozu do nemocnice tři dny v umělém spánku,“ prozradil nyní Blesku Pavel.

Vážné zdravotní problémy provázejí Petra Novotného už od roku 2013, kdy měl těžkou mrtvici, ze které se nikdy úplně nedostal. O tři roky později mu selhaly ledviny a dostal infarkt, kvůli kterému v pražském IKEM podstoupil operaci. Ta už je teď ale u baviče vyloučená. Nicméně ve střešovické nemocnici si i tak ještě nějaký čas poleží.
 

Autor: bin

Diskuze