Spencer Slavazza
Zdroj: Twitter
Moudrá to žena

Syn potají doma upíjel matčin alkohol! Vymyslela geniální plán, díky kterému to chlapec už nikdy neudělá

Žena byla naštvaná, že jí syn Spencer tajně chodí do kuchyně na vodku. Byla však chytrá, a tak vymyslela způsob, jak dá chlapci takovou lekci, aby se jejího nápoje nedotkl.

Cheryl Slavazza je žena, která holduje vodce, a tak vždy měla nějakou schovanou v kuchyni do zásoby. Její sedmáctiletý syn Spencer o tom ale bohužel věděl, a protože je nezletilý, nemůže jen tak přijít do obchodu a koupit si lahev alkoholu.

Místo toho tedy "na tajňáka" chodil mamince upíjet z lahve vodky. Jenže bohužel nedokázal skrýt svůj prohřešek, a tak to celou dobu věděla, že z té láhve nějak podezřele rychle ubývá množství tekutiny. Jednou jí napadlo, že to synáčkovi pěkně vytmaví a třeba si bude nezletilý hoch konečně pamatovat, že na alkohol má ještě chvíli čas.

Na e-shopu Costco, kde se dá sehnat vše, na co si člověk vzpomene, objednala láhev vodky, na které je připevněna digitální tabulka, kam lze napsat cokoliv vás napadne. Cheryl ji objednala a její vzkaz na lahvi zněl jasně: "Napij se toho a nakopu ti zadek!" Tím dala synáčkovi jasně najevo, že takhle to dál nejde. I přes vtipný nápad mu došlo, že tady končí veškerá legrace. Prý matky originální způsob sdělení ocenil a bude ho respektovat. Těžko říct, jak dlouho to chlapci vydrží.

Autor: bin

Diskuze