Nastal ten správný čas

Syn Ivety Bartošové (†48) po letech prolomil mlčení: Artur (22) zavzpomínal na tragicky zesnulou matku

Na konci dubna příštího roku to bude pět let od smrti Ivety Bartošové. Zpěvačka tu zanechala syna Artura, který od tragické události prý o matce nechtěl ani slyšet. Alespoň před babičkou Svatavou. To se podle jejích slov v poslední době konečně změnilo.

8 fotek
Před několika týdny vydala matka Ivety Bartošové Svatava Bartošová knihu o své zesnulé dceři. Jak celý národ dobře ví, zpěvačka ukončila 29. dubna 2014 svůj život skokem pod vlak.

Zatímco Ivetin manžel Josef Rychtář dlouhé týdny i měsíce mluvil o tragických okolnostech a Ivetě samotné, tehdy sedmnáctiletý syn Artur se úplně stáhl z očí veřejnosti a uzavřel se sám do sebe. A to dokonce natolik, že nechtěl o matce vůbec mluvit, jak píše podle Blesku paní Svatava ve své knize.

Vždy když k ní jako ke své babičce přišel Artur na návštěvu, téma Iveta bylo doslova zapovězené. „Už na maminku vzpomíná, ale na nic, co se jí týká, se mě neptá, jen co mu sama řeknu,“ říká v knize zpěvaččina maminka. „Bavíme se o všem, třeba o vaření, když je kuchař, říká mi různé nápady, ptám se ho, co má rád, co mu mám uvařit, a nebo i o Ivetě. Teď už můžu, ale předtím jsem nemohla. A nechtěl se o ní bavit ani on, dokonce nechtěl vidět ani fotky, ale když tu byl loni, tak už jo,“ svěřila se s potěšující zprávou paní Svatava, která ve své knize odhaluje mnoho dalších událostí z dob Ivetina života.

Život Ivety Bartošové ZNIČILI CHLAPI! Zastávají se čtenářky!
Proměna Ivety Bartošové: ze štíhlé krásky zoufalá žena

Autor: bin

Diskuze