Parkuje tam možná dodnes

VIDEO: Žena se marně snažila s malým autem podélně zaparkovat. To jste ještě neviděli!

Je známo, že muži mají rádi velká a silná auta, naopak ženy ráda volí praktická a menší auta. Každý proto má své důvody a parkování je jedno z nich. To ale ne každý ovládá. Důkazem je toho řidička, která nyní baví svým parkovacím umem na internetu!

Pro cestování ve městě je malé auto v mnoho ohledech praktičtější. Aspoň co se parkování týká. Když máte takový vůz, je téměř nemožné, abyste své vozítko někam nezaparkovali a nevešli se. Jenže ne vždy je malé auto zárukou snadného zaparkování.

Abychom úspěšně a bezproblémově zaparkovali, jsou třeba k tomu nezbytné dovednosti a zkušenosti. Některý muž by mohl namítnout, že ženy zrovna neoplývají schopností zaparkovat, protože nemají odhad na vzdálenosti. Je ale mezi ženami mnoho šikovných a zdatných řidiček.

To se o všem nedá říct o ženě na videu, která si pro své parkování na podél našla místo tak dvakrát tak větší, a přesto se jí z podivného důvodu nedaří nějak zaparkovat tak jak by chtěla. Není divu, že tímto videm se baví už tisíce lidí na internetu. Jak se říká, jestli nezaparkovala tenkrát, parkuje určitě dodnes.
 

Autor: ham

Diskuze