Conor McGregor - 1
Zdroj: Instagram
Gregor Užjebohatý

Svět má nového idola: Bojovníka Conora McGregora zbožňují ženy po celém světě! Jak vypadá mimo zápas?

Svět má nový idol a ženy jásají! Nejedná se o krásného modela, ale o pořádně sexy bojovníka. Při pohledu na něj se ženám tají dech a muži se třesou strachy. Údajně je nepřemožitelný!

11 fotek
Conor McGregor je v současné době nejslavnějším zápasníkem MMA, který drží dva tituly UFC zároveň. Vybočuje nejen svým stylem, ale je známý i urážením soupeřů. Tuto neděli soupeřil proti Eddimu Alvarezovi a pořádně ho zmasakroval. Zápas vyhrál, a stal se tak jediným šampiónem, který vyhrál ve dvou váhových kategoriích. Jedno vítězství už má totiž z váhy pérové.

Zrzavý Ir je navíc velký fešák. Kromě vypracovaného těla, které se dá u zápasníka čekat, ho zdobí sexy tetování. Pohledný je i v obličeji. Spoustu žen si získal svými světlými vlasy a dokonalým úsměvem. Connor si velice dává záležet na oblékání. Jeho modely bývají elegantní s troškou extravagance. Občas působí komicky, když v nažehleném obleku chrlí vulgarity. Když si ale vypnete zvuk, tak působí vážně sexy.

Bohužel, dámy mají smůlu. Conor je už roky vážně zadaný. Jeho přítelkyně s ním držela i v dobách, kdy neměl ani na nájem, a za to je jí nesmírně vděčný. Mluví o ní velice hezky a tvrdí, že se jedná o pravou lásku. My jí tiše závidíme, čekání se jí opravdu vyplatilo.

Autor: Beat

Diskuze