Jasmin Walia - 9
Zdroj: Instagram
Nikdo není dokonalý

Své uši nenávidím, ale už jsem se tak narodila, pláče britská hvězda

Někdo má komplexy ze své postavy a jiný třeba ze svých uší. Své by o tom mohla vyprávět tato britská hvězda. Musí se vypořádávat s útoky nepřejících "fanoušků", kteří se jí vysmívají.

8 fotek
Jasmin Walia se nedávno rozbrečela poté, co si přečetla ošklivé komentáře o svém vzhledu. Následně řekla, že je připravená bojovat a rozhodně se nevzdá tak, že by šla na plastickou operaci. „Lidé se neustále zabývají těmi nejmenšími věcmi na mně. Ano, vím, že uši nepatří k mým přednostem. Věřte mi, že je nenávidím. Rozhodně mě na ně nemusíte stále upozorňovat,“ napsala Jasmin v posledním příspěvku na sociální síti.

Jasmin se rozhodla, že veřejnost trošku popíchne. Minulý týden nosila vlasy v culíku a procházela se tak po celém městě. Poté, co se její fotky s dlouhým ohonem objevily online, mnoho lidí si neodpustilo negativní připomínky.

„Vypadá jako Amir Khan v paruce a s make-upem. Určitě to nemůžete popřít, protože mají stejný tón pleti i stejné uši,“ napsal krutý anonym. Jiné ženy by se už hnaly pod kudlu, ale Jasmin se podle deníku Daily Mail snaží brát negativní komentáře s nadhledem.

"Narodila jsem tak, jak mě Bůh stvořil! Nepůjdu na plastickou operaci. Hodně jsem o ní přemýšlela, ale opravdu na plastiku nepůjdu,“ svěřila se Jasmin. „I kdybych se rozhodla na operaci jít, tak se najdou lidé, kterým se na mně nebude líbit něco jiného. A to znamená, že bych se musela neustále měnit. Chci zůstat přírodní, protože se myslím, že krása vychází zevnitř člověka,“ dodává Jasmin.

Anketa

Jak se vám líbí uši Jasmin Walia?

Hlasovalo 294 lidí.

Autor: prask

Diskuze