Nevěsta - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Modrá díra

Svatební tradice nevěstám přikazuje, aby si vzaly „něco modrého“. Tahle žena to pojala opravdu netradičně! FOTO

Svatba je bezesporu velkým dnem v životě každé ženy. Občas se ale nečekaně vyskytnou problémy tam, kde byste je rozhodně nehledali. Tato nevěsta asi špatně pochopila tradici, která hlásá, aby si vzala ve svatební den něco modrého...

Neznámá Kanaďanka jednoho krásného dne přispěchala ke svojí kadeřnici. Týden před vlastní svatbou. Ta se nestačila divit, když uviděla nevěstiny vlasy. V ten moment si pomyslela, že tohle je konec... Zkažená svatba kvůli šíleným vlasům nevěsty. Proč?

Nejmenovaná žena byla zrovna v práci, když si bezmyšlenkovitě do culíku zamotala pero. O chvíli později ji její kolega upozornil na to, že má na vlasech modrou skvrnu. A protože její vlasy jsou blond, spíše až takřka bílé barvy, skvrna byla pořádně vidět. Ženě se totiž veškerá náplň psací potřeby vylila přímo do vlasů.

Ona ale nepropadala panice a myslela si, že problém vyřeší sama doma. Po několika umytí a užití vícero přípravků pochopila, že tudy cesta vážně nevede a rozhodla se šokovat svoji kadeřnici. Ta byla z toho, co vidí, natolik v šoku, že vlasy vyfotila a podělila se o tento pohled na svém instagramu. O hodinu později už ale prý dokázala zázrak, ve který nedoufala ani ona. Vlasy ženě zachránila, a tak si teď může vzít něco starého, něco nového, něco půjčeného a něco modrého, aniž by v tom musely být angažované její vlasy.

Autor: bin

Diskuze