Jonathan Thomas a Sian Thomas - 1
Zdroj: facebook.com
Udělal, co chtěl

Nemocný muž umíral na zákeřnou nemoc. Poslední slova, která řekl své ženě, by málokdo čekal!

18. 10. 2016

Jonathan Thomas věděl, že mu příliš času nezbývá. Jeho velkým snem bylo oženit se se svojí přítelkyní. Jaká byla jeho poslední slova před smrtí? Tohle vám vžene slzy do očí!

5 fotek
Svatba se měla konat konat koncem října, ale z důvodu jeho nemoci se musel termín přesunout. Nakonec se Jonathan se svou snoubenkou Sian vzali na začátku října. Obřad se konal u jeho lůžka. Bohužel o den později zemřel.

Jonathan zemřel v náručí své manželky. Sian s ním byla do poslední chvíle jeho života. “Pořád vidím jeho úsměv na tváři, když mi říkal svatební slib. Jeho slova, které mi říkal ve svatebním slibu, byla ta poslední. Byl tak statečný, byl při vědomí celý den, pak šel spát a už se neprobudil,” říká zdrcená Sian.

Pár se seznámil na univerzitě v Newcastlu a vždycky věděli, že jednou vezmou a budou spolu žít do konce života. Bohužel ještě v té době nevěděli, že konec jednoho z nich se nezadržitelně blíží. Jonathan, známý všem jako JT byl obrovský fotbalový fanoušek a vydělal tisíce liber pro charitu přes fotbalový klub.

Mladíkova rakovina byla vzácná a těžko léčitelná, nemohl mít chemoterapii a jeho jediným a největším přáním bylo stihnout svatbu. To se také podařilo, ale bohužel zázrak se nestal a novopečená nevěsta se tak záhy stala truchlíví vdovou...

Autor: mak

Diskuze