Brant Aymond - 1
Zdroj: facebook.com
Au!

Svatební cesta se proměnila v peklo: Kdyby novomanželé tušili, co se stane, zůstali by určitě doma!

Novomanželé vyrazili na svatební cestu. Stalo se ale neštěstí, které manžela málem stálo život. Celý výlet byl rázem pokažený!

Brant Aymond si s manželkou Danielle užívali svatební cestu v Karibiku . Pluli na palubě luxusní lodi. Celá cesta měla trvat týden, ovšem Brant víc jek polovinu dní strávil naneštěstí na nemocničním lůžku.

Romantická plavka pro mladíka málem skončila katastrofou. "Při nástupu na loď během výletu v korálovém útesu v Hondurasu jsem nešťastně uklouzl a zranil si nohu o ostrý korál. Rána mi krvácela, a tak jsem vyhledal na lodi lékaře," popsal událost novomanžel.

Lékař mu ránu vyčistil, zašil, naordinoval mu ibuprofen, antibiotika a nařídil mu klid na lůžku. Když se vrátil z plavby domů, noha ho začala šíleně bolet a tak se vydal opět k lékaři, tentokrát ve své domovině. Lékař z rentgenu zjistil, že Brantovi v noze zůstaly úlomky z korálu, které nastartovaly infekci

Lékaři Branta okamžitě vzali na operační sál. kdyby ho neoperovali, mohla by mu hrozit amputace. "Lékař v nemocnici řekl, že antibiotika, která jsem dostal na lodi, jsou vhodná pouze k léčbě střevních problémů," poznamenal Brant. Daniella okamžitě kontaktovala lodní společnost, s kterou cestovali.

"Naše lékařské služby poskytujeme pouze prostřednictvím kvalifikovaného personálu, který splňuje požadavky Americké akademie pohotovostních lékařů," prohlásilo následně vedení společnosti.

Autor: mk

Diskuze