Gabriela Soukalová a Petr Koukal
Zdroj: facebook.com
To je romantika!

SPORTOVNÍ SVATBA ROKU! Nejpopulárnější česká sportovkyně současnosti měla tajnou svatbu!

Stačily jí dva roky vztahu, aby se ujistila, že to je ten pravý! Biatlonová kráska Gabriela Soukalová (26) si v pátek třináctého vzala badmintonistu Petra Koukala (30).

13 fotek
Jeden z nejkrásnějších českých párů si řekl své ano. Tajná svatba se podle deníku Blesk konala v krásném prostředí lesů a luk. Adresu konání se všichni svatebčané dozvěděli až v den konání. Ještě ve čtvrtek nevěděli ani to, kam pojedou.

Na místo tak byl jen omezený počet zástupců médií. Oblíbená sportovkyně se tak radovala v tomto týdnu už podruhé, nedávno oslavovala suverénní zisk titulu Biatlonista roku, dnes z ní je vdaná žena. Na svém Facebooku se zatím Gábina svěřila jen s otázkou: "Nevíte někdo, jak se mění jméno na Facebooku? :-)" 

To, že se s vysokým sympaťákem, který před lety porazil rakovinu varlat, vezmou, naznačovala Gabriela už několikrát. I když přesný termín nikdy neuvedla. Plánuje i dál. Chce závodit do zimní olympiády 2018 a poté kvůli mateřským povinnostem ukončit kariéru. Snad jí všechno vyjde přesně tak, jak plánuje.


 

Autor: red

Diskuze