Ondřej B. Gregor a Taťána Kuchařová
Zdroj: Profimedia
Nic není dokonalé

NOVÁ BONDOVKA? Jak to vypadalo na svatbě Kuchařové a Gregora? Tohle se novomanželům moc nepovedlo!

Všichni nemluví pomalu o ničem jiném, než o svatbě modelky Taťány Kuchařové (28) a hudebníka Ondřeje Gregora (33). Byla totiž jako z hollywoodského filmu, jenže pár věcí se prostě nepovedlo. Co novomanželé nevychytali?

6 fotek
Byla to událost roku, na kterou budou všichni nepochybně vzpomínat. Nejen kvůli tomu, že si své "ano" řekl jeden z nejkrásnějších párů českého šoubyznysu topmodelka Taťána Kuchařová a muzikant a herec Ondřej Gregor (Brzobohatý), ale i proto, že svatbu provázela přímo neuvěřitelná bezpečnostní opatření a tajnůstkaření.

Na každém rohu bodyguard s černým deštníkem, auta se zatmavenými skly, několik variant míst konání obřadu nebo třeba to, že doteď nikdo vlastně neví, jak se novomanželé jmenují. Zkrátka show hodná samotného Hollywoodu! Přesto, že všechno vypadalo dokonale naplánované a zorganizované, pár chybiček se přece jen vloudilo.

Největším "trapasem" bylo asi samotné utajování svatby, která byla vlastně tak trochu veřejným tajemstvím. Pokud pár toužil po soukromí, mohl to udělat zcela jiným způsobem. Navíc na veřejném prostranství šachovat s bodyguardy, kteří omezovali lidi kolem - to asi nebylo zrovna namístě. A co svatební hosté? U Strahovského kláštera se to jen hemžilo slavnými tvářemi, na tom by nebylo nic až tak divného. Ale někteří z nich přišli "oháknutí" vskutku prapodivně. Možná hrálo roli i to, že všechno probíhalo na poslední chvíli.

 

ČTĚTE TAKÉ:

NÁDHERA: Tady měli Kuchařová s Brzobohatým svatební noc

Autor: lor

Diskuze