Princezna Eugenie - 1
Zdroj: Profimedia
Bylo veselo

SVATBA princezny Eugenie: Liduprázdno, vichr a pád princezničky Charlotte!

12. 10. 2018

Před několika málo hodinami řekla princezna Eugenie (28) ano svému manažerovi Jackovi Brooskbankovi (32). Obřad se sice neobešel bez drobných komplikací, ale nakonec vše dobře dopadlo a zakončili ho očekávaným polibkem.

6 fotek
V 11.hodin britského času započal na zámku Windsor svatební obřad. Princezna Eugenie se provdala za manažera nočního klubu Jacka Brooksbanka. Celému veselí ale předcházelo pár menších útrap, které některé přítomné celkem překvapily.

Krátce před obřadem se ve Windsoru spustil silný vítr (jak příznačné), a tak mnohé dámy měly co dělat, aby udržely na hlavách své klobouky. Těm, kterým se to nepodařilo, museli doplněk sbírat ze země jejich muži. Vichřice potrápila i pážata a družičky. Mezi nimi byl i princ George (5) a princeznička Charlotte (3), která nakonec upadla na schodech. Naštěstí se to obešlo bez zranění i pláče.

Přesně hodinu po obřadu se Eugenie, která měla krásné svatební šaty s dlouhými rukávy a zádovým výstřihem do V, s novomanželem Jackem políbili před dveřmi windsorské kaple. Na obřad kromě celé královské rodiny, přátel a známých dorazila i řada celebrit mezi nimiž nesměli chybět Beckhamovi, George Clooney s manželkou Amal, nebo i Robbie Williams a James Blunt.

Zámek Windsor zažil honosnou svatbu tento rok už podruhé. 19. května si zde řekli své ano i vévodkyně Meghan (37) s princem Harrym (34). Jejich svatba ale byla mnohem velkolepější, čemuž nasvědčuje i zájem Britů, kteří v ulicích Windsoru čekali na jejich svatbu i dny dopředu, zatímco v dnešní svatební den princezny Eugenie zely ulice částečně prázdnotou.
 

Autor: bin

Diskuze