Nick Jonas a Priyanka Chopra - 1
Zdroj: Profimedia
To je rychlovka

Svatba po dvouměsíčním vztahu? Hezounek z Jumanji si má brát přítelkyni vévodkyně Meghan!

Hezounek Nick Jonas (25), který je známý například z filmu Jumanji, se prý bude ženit. Informoval o tom server People.com, který tvrdí, že si bude brát hvězdu Baywatche, indickou herečku a Miss World 2000 Priyanku Chopru (36).

4 fotky
Svůj vztah tihle dva potvrdili až v květnu. Zda ho předtím jen hodně dlouho tajili, nebo byli jen přáteli, se neví. Fotografové už je však několikrát přistihli ruku v ruce. Poprvé se společně bok po boku objevili na Met Gala 2017. A na stejnou akci doprovodil Jonas Priynaku i letos.

People píše, že Jonas nedávno navštívil obchod Tiffany a koupil pro Priyanku zásnubní prsten. „Jsou spolu velmi šťastní,“ uvedl pro People nejmenovaný zdroj z jejich okolí. „Jeho rodina ani přátelé ho nikdy neviděli tak šťastného, jako je nyní. Jsou z toho nadšení,“ říká dále zdroj.

Ve čtvrtek večer dokonce režisér indického filmu Bharat, Ali Abbas Zafar, v tajuplném tweetu oznámil, že Priyanka odstoupila z projektu a odkázal na jejího přítele Jonase. Indický tisk se toto okamžitě chytil a začal spekulovat o tom, proč tomu tak je.

Nevěsty po celém světě šílí! Proč chtějí ROZLUČKU SE SVOBODOU ve stylu Meghan Markle?
Jak se v jeho očích stát tou PRAVOU? Zbraně, které posloužily i Meghan Markle

Autor: mk

Diskuze