Orlando Bloom a Katy Perry
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Svatba Orlanda Blooma a Katy Perry se blíží! Přátelé prozradili termín

Herec Orlando Bloom požádal zpěvačku Katy Perry o ruku na začátku letošního roku. A podle blízkého zdroje vrcholí přípravy jejich svatby. Ta by se měla konat už v prosinci. Pár plánuje menší obřad jen v kruhu své rodiny a přátel. Z ničeho se prý rozhodně nestresují.

V roce 2016 hollywoodský herec Orlando Bloom (42) začal randit se světoznámou zpěvačkou Katy Perry (34). Seznámili se na party po udělování Zlatých glóbů. Spojila je prý láska k hamburgerům. Po roce se rozešli, ale v roce 2018 se dali zase dohromady. Letos na sv. Valentýna herec požádal Perry o ruku.

 

5 fotek

 

Od té doby se fanoušci nemohou dočkat jejich svatby. Podle blízkého zdroje k tomu dojde už brzy. Své ano si mají říct letos v prosinci. "Oba už dokončují všechny svatební detaily. Na starosti to má spíše Katy, ale i Orlando se podílí na plánování," citoval zdroj deník Metro.

 

Snoubenci prý nechtějí velký obřad. Pozvou na něj jen své nejbližší, tedy rodinu a přátele. Zatím se ke svatbě Bloom ani Perry nevyjádřili. Není známo ani konkrétní datum nebo místo, kde by se svatba měla konat.

 

Přípravy oba očividně zvládají dobře, i když jsou neustále zaneprázdnění. Bloom před pár dny začal natáčet druhou řadu seriálu Carnival Row. Ten tvůrci připravovali v České republice a naši zemi si vybrali i pro další pokračování. Perry se zase vrátila v roli porotkyně do další řady soutěže American Idol.

 

Plánujeme svatbu. KALENDÁŘ příprav
Svatba může vyjít pěkně draho! Na čem ušetřit a co nepodcenit

Autor: reg

Diskuze