Priyanka Chopra, Nick Jonas - 9
Zdroj: Profimedia / instagram
Velkolepá veselka

Svatba Nicka Jonase a Priyanky Chopra: Troje dechberoucí šaty a extrémně dlouhý závoj! FOTO

Herec a zpěvák z kapely Jonas Brothers, Nick Jonas (26), a indická herečka a Miss World 2000, Priyanka Chopra (36), jsou již oficiálně svoji. Řekli si „ano“ dokonce dvakrát. Křesťanské a hinduistické tradice se spojily a vznikla velkolepá veselka!

11 fotek
Už dříve se hvězda Bollywoodu a nyní i Hollywoodu, Priyanka Chopra, vyjádřila, že uzavření sňatku proběhne dvakrát. Nejprve proběhl křesťanský ceremoniál a poté tradiční indický obřad. Oba se odehrály v paláci v provincii Rajahstan na severozápadě Indie.

Svatební oslava hvězd trvala tři dny. Svým sňatkem Priyanka, která je také velkou kamarádkou vévodkyně Meghan, a Nick spojili dvě zcela odlišné kultury. Nejprve se odehrála křesťanská svatba, během které si zamilovaní přísahali lásku před Bohem. Server Elitedaily informoval, že ceremoniál i oslava byly v kruhu rodiny a nejbližších přátel. Podle Times of India následoval po křesťanském obřadu velkolepý ohňostroj.

Nevěsta na sobě měla krásné bílé ručně vyšívané šaty od Ralpha Laurena. Ušít je, trvalo celých 1826 hodin, píše Harpersbazaar. Nejvíce však zaujal dlouhatánský závoj, měřící téměř 23 metrů. Vše skvěle doladily boty značky Jimmy Choo.

Dále přišla na řadu hinduistická svatba. Obřad začal modlitbami a pak tradicí "loučení se svobodou", během které probíhá i takzvaný mehendi obřad - malování henou na nevěstiny nohy i ruce. Druhý den proběhl obřad. Priyanka oblékla krásné indické červené svatební lehenga šaty od indického návrháře Sabyasachi Mukherjiho. Jejich vytvoření trvalo 3720 hodin. Byly ručně vyšívané. Součástí byly také šperky Mughal z neopracovaných diamantů, smaragdů a japonských uměle pěstovaných perel v 22 karátovém zlatě, které Sabyasachi sám navrhl. V asijské kultuře znamená červená štěstí. Nick i jeho bratři oblékli indický mužský svatební oděv a tradiční turbany.

Nakonec se konala ještě večerní recepce, na které se Priyanka ukázala v dalších skvostných šatech, opět z dílny Ralpha Laurena. Ten za svůj život navrhl jen dvoje svatební šaty - pro svou dceru a neteř.

Autor: mk

Diskuze