Meghan Markle - 1
Zdroj: Profimedia
Jak bude vypadat?

Svatba Meghan a Harryho už se blíží: Jaké svatební šaty si nevěsta oblékne?

13. 3. 2018

Svatba Meghan Markle (36) a prince Harryho (34) už je na spadnutí. Lidé nyní spekulují nad tím, jaké bude mít nevěsta svatební šaty. Autorem budou návrháři slavné značky.

9 fotek
Svatba v britské královské rodině už se blíží - princ Harry (34) si vezme svou drahou Meghan (36) už za dva měsíce. Britové jsou jako na koni, na svatbu, která se bude konat 19. května v kapli sv. Jiří na hradě Windsor, se všichni těší. Je to zkrátka událost roku!

Lidé, zejména ženy, už samozřejmě spekulují nad tím, jak bude nevěsta Meghan Markle vypadat - co bude mít na sobě, jak krásné budou její šaty, zda bude vypadal lépe, než před lety Kate.

Podle nejnovějších informací by měla mít Meghan šaty z dílny oblíbené londýnské značky Ralph & Russo. Jenomže ti mají šatů mnoho, a spousty různých střihů. Jaké si tedy nakonec Meghan vybere? To se nejspíš dozvíme až v den svatby.

V pondělí se budoucí vévodkyně Meghan společně se svým nastávajícím princem Harrym a ostatními členy královské rodiny zúčastnila bohoslužby oslavujícího den Commonwealthu na Westminsterském opatství. Bylo to vůbec poprvé, co se Meghan na veřejnosti objevila ve společnosti královny Alžběty II. (91).

 

Autor: mk

Diskuze