James Corden - 1
Zdroj: Profimedia
Měl namále

Svatba Meghan a Harryho málem skončila fiaskem! Může za to slavný moderátor

Královská veselka, jak se všichni shodli, byla opravdu velkolepým zážitkem a podívanou. Jenže málokdo ví o tom, že stačilo málo a celý obřad mohl dost nepříjemně narušit známý moderátor James Corden.

6 fotek
Na obřadu královské svatby Meghan Markle (36) a prince Harryho (33) bylo pozváno celkem 600 hostů. Mezi nimi nechyběl ani slavný britský moderátor James Corden, jehož Britové sledují v jeho oblíbené The Late Late Show with James Corden. V jeho křesle, je známým osobnostem často dost horko. Tentokrát se ale pořádně zapotil on sám!

Zatímco většina svatebčanů si slavnostní ceremoniál užívala, Corden trpěl jako zvíře. Přiznal se, že ho pěkně potrápily zdravotní problémy, které v tomto ročním období trápí mnoho lidí. Jenže málokomu se poštěstí mít tento problém přímo během obřadu na královské svatbě. „Mám celkem silnou alergii, když jsou kolem mě květiny, takže podstatnou část obřadu se mi chtělo kýchat,“ přiznal podle Daily Mailu moderátor.

„V bodě, kdy se arcibiskup ptal, zda má někdo vůči tomuto sňatku výhrady, jsem si říkal ‚prosím, teď ne‘ a musel jsem kýchnout potichu,“ přiznal zpětně Corden s tím, že stačilo málo a celý ceremoniál mohl svojí alergií nemile narušit. Naštěstí svoji alergii ale ukočíroval, a tak obřad proběhl bez sebemenších komplikací.

Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?
Znáte celý příběh lásky Meghan a Harryho? Seznámení přes kamarádku, tajné schůzky i nečekané zásnuby

Autor: bin

Diskuze