Zakázané téma na svatbě Meghan a Harryho
Zdroj: Profimedia
Museli mlčet

Svatba Meghan a Harryho: Hosté dostali přísný ZÁKAZ! O tomhle TÉMA nesměli říct ani slovo

Královská svatba se nesla vyloženě v pohádkovém duchu. Bylo však téma, které se vůbec nesmělo vytahovat. Kdyby si někdo z toho udělal srandu, bylo by zle!

16 fotek
Svatebního obřadu Meghan Markle a prince Harryho se celkem účastnilo 600 lidí. Jakmile ale tahle sláva skončila, odjel novomanželský pár na svatební hostinu spojenou s tradičním svatebním večírkem.

Z 600 lidí, kteří měli tu čest být přítomni u svatebního ceremoniálu, bylo na následnou oslavu pozváno už pouhých 200. A těchto 200 vyvolených dostalo podle serveru brides.com předtím jasné upozornění - žádné vtípky o Harryho divoké minulosti!

Kdo totiž dříve sledoval dění kolem královské rodiny, nemohl nezaznamenat milostné a alkoholové eskapády prince Harryho, který dříve rozhodně nebyl vzorem ctnosti. Proto byli svatebčané požádáni, aby hlavně během slavnostního proslovu toto ožehavé téma úplně vynechali a fórky na téma Harry = hřebec, vůbec v úctě k novomanželce Meghan nevytahovali. No, není divu... Kdo by chtěl na vlastní svatbě poslouchat, jak jeho protějšku skákaly holky do postele úplně samy.
 

KRÁLOVSKÝ SVATEBNÍ DORT, který šokoval celý svět! Čím byl výjimečný?
Tajemství krásy Meghan Markle: Na jakou kosmetiku nedá dopustit?

Autor: bin

Diskuze