Zdroj: Prásk!
Šťastná nevěsta

Svatba Denisy Grossové (19) je na spadnutí! Kdo ji ale povede k oltáři?

8. 2. 2018

Tři holky do nepohody - máma Šárka a dvě usměvavé dcery Denisa a Natálka se naučily společně prát se životem, i se společně radovat! Šárka se svým dcerám věnovala vždy naplno... a tak i teď, když se Denisa zasnoubila se svým dlouholetým přítelem Robinem, vše prožívá s ní. Pocity se jí ale mísí.

"Já jsem vždycky šťastná, když jsou moje děti šťastné. Tohle požívá asi každá máma, když děti pomalu odchází. Ale pokud děti nechceme ztratit, nemůžeme jim bránit. Myslím, že stejně nikdy úplně neodejdou," říká Šárka Grossová.

I když je Denise pouhých, avšak krásných, devatenáct let, s Robinem už spolu od léta žijí. A pojí je i velká vášeň - focení! Na dovolené na Mauriciu pak přišlo překvapení. Robin Denisu požádal o ruku.

"Abych řekla pravdu, tak jsem to vůbec nečekala. Bylo to to nejkrásnější překvapení... Myslela jsem si, že bych na něm poznala, kdyby se k něčemu takovému schylovalo, ale neměla jsem nejmenší tušení. O svatbách jsme se bavili normálně, protože je oba fotíme," řekla Denisa.

"Jsem neskutečně šťastná, ale ještě pořád si to moc neuvědomuji. Je to jako něco, o čem sníte a pak se to z ničeho nic stane skutečností aniž byste měla možnost se na to jakkoliv připravit," dodala šťastná snoubenka.

Připravovat ale bude co. Každá sní o tom mít pohádkovou svatbu. Denisa ale bude muset vymyslet, kdo jí povede k oltáři. Mohl by to být třeba František Janeček, který je rodinným přítelem, který holky zná už pěknou řádku let. A nebo někdo jiný?

Autor: mk

Diskuze