Taylor Lautner - 1
Zdroj: Instagram
Krásné gesto

Svalovec ze Stmívání Taylor Lautner ukázal novou přítelkyni! Nebudete věřit, s kým se dal dohromady!

Mladou herečku postihla velká tragédie. Během dvou dnů přišla o hned o dva členy rodiny. Útěchu nachází v náručí slavného přítele, který je z ní unesený. A o kom, že je řeč?

7 fotek
Těsně před koncem loňského roku zemřela americká herečka Carrie Fisherová, která se proslavila rolí krásné princezny Leiy v legendárních Hvězdných válkách. Postihl ji infarkt během letu z Londýna do Los Angeles. Zemřela ve věku pouhých šedesáti let! Po sobě zanechala jedinou dceru Billie Lourd (24), která se herectví také věnuje. Nejznámější je její role v hororovém seriálu Scream Queens. Aby toho nebylo málo, tak o den později zemřela i její babička Debbie Reynolds (84). Neméně známá herečka dostala mrtvici během zařizování pohřbu pro svou dceru. Stalo se to pouhý den po infarktu Carrie.

Pro Billie Lourd to byla strašná rána. Během dvou dnů přišla o nejdůležitější ženy jejího života. Hlavní oporou je pro ladnou dívku teď přítel Taylor Lautner (24). Toho můžete znát z fantasy ságy Stmívání. Tam si zahrál sexy svalovce, který se dokázal proměnit ve vlkodlaka.

Herec se snaží smutnou přítelkyni rozveselit za každou cenu. Tentokrát o ní napsal dojemný vzkaz. „Tato dívka je jednou z nejstatečnějších, nejnebojácnějších osob, které jsem kdy potkal. Jsi absolutně nádherná zvenčí i zevnitř. Jsem šťastný, že tě znám,“ napsal na sociální síť.

Dvojice se dala dohromady teprve nedávno, ale i tak stihla nafotit několik zamilovaných fotografií, kterými se chlubí na sociálních sítích. I když má Billie smutné období, tak se po boku přítele směje. Podívejte se, jak to mladé herecké dvojici sluší.

Autor: Beat

Diskuze