Tereza Anna Mašková - 1
Zdroj: Instagram
Dračice, nebo víla?

SuperStar Tereza Mašková ukázala novou image! Kam zmizely její pověstné vlasy? FOTO

9. 7. 2018

Tereza Mašková (22) v SuperStar zaujala nejen svým úžasným hlasem, ale také extravagantním vzhledem. Řeč je o jejím krátkém rošťáckém sestřihu křiklavě růžové barvy. Jenže jak to vypadá, Tereza se umí měnit jako chameleon!

4 fotky
Tereza Mašková se stala letošní SuperStar a nutno podotknout, že rozhodně právem. Hlas jako zvon a image skutečné star! Přesně tím zaujala nejen přísnou porotu, ale i spoustu lidí, kteří se rázem stali jejími věrnými fanoušky.

Kromě zpěvu zaujala už od prvního castingového kola zářivě růžovými vlasy. To se ale teď změnilo! Křiklavou růžovou vyměnila za světlou a krátký sestřih se změnil ve vlasy až nad zadek. Změna je život!

Pokud se ale někdo bál, že tahle změna je definitivní, může si nejspíš oddychnout. Zpěvačka se totiž na fotce ukázala v paruce, kterou dostala z obchodu s parukami. Po dlouhými vlasy se tedy s největší pravděpodobností stále skrývá ta stará dobrá Tereza, kterou si fanoušci tolik oblíbili. Na druhou stranu se ale musí nechat, že i tahle verze Tereze moc sluší! Z divošky se rázem stala růžová princezna. Podívejte se v galerii!

Autor: bin

Diskuze