Tereza Mašková
Zdroj: Instagram
Nápadníků má jistě dost

SuperStar Tereza Mašková poprvé promluvila o rozchodu s přítelem: Kvůli soutěži se vztah nerozpadl!

Vítězka letošního ročníku SuperStar Tereza Mašková (22) po dlouhých spekulacích přiznala rozchod po letech vztahu. Jak to proběhlo?

6 fotek
Sympatická růžovláska a talentovaná zpěvačka SuperStar Tereza Mašková vyhrála soutěž na celé čáře. Už od počátku byla v očí mnoha diváků jasnou favoritkou na výhru. Ještě před samotným vítězství se ale začalo spekulovat o tom, že se po letech rozešla s přítelem a všichni se ptali proč. Mohla snad za to Terezčina rychle nabytá sláva?

Podle jejích slov za rozchodem rozhodně není účast v pěvecké soutěži. „Byla jsem ve vztahu, ale rozchod neměl co dělat se soutěží. Vycházíme spolu dobře. Zatím je to v pořádku, vídáme se, jsme kamarádi,“ potvrdila v rozhovoru pro online pořad Extra Talk Tereza Mašková s tím, že by nikdo za tím neměl hledat nějaké pikantnosti.

Jak se ale říká, všechno zlé je k něčemu dobré, a tak se aspoň teď může pořádně soustředit na začínající kariéru profesionální zpěvačky. Porota Tereze po celou dobu soutěže předpovídala kariéru doslova hvězdných rozměrů, a tak se fanoušci nemusí bát, že by tahle skromná dívka s ďáblem v těle zlatem v hrdle upadla v zapomnění jako někteří její předchůdci, kteří soutěž sice vyhráli, ale dnes o nich už není příliš slyšet.

Autor: bin

Diskuze