Zdraví vás Veronika Stýblová
Zdroj: Prásk!
SuperStar Zářila Sabina Křováková

SuperStar on-line: Rockové kolo bez překvapení. Končí Daniel Šmidák

Aktualizováno 8.4. 2013 10:24

V SuperStar již zůstali pouze nejlepší a ve 3. finálovém zpívali rockové songy. A tak přišly i problémy. Ať už "nerockerek" Debnárové a Buberníkové, nebo nešťastného Šmidáka... S námi vše sledoval zpěvák Dan Mrózek.

"Děkuji lidem, co pro mě hlasovali, asi je to nestálo málo peněz, moc děkuji," dodal Šmidák. "Všichni tady mi budou chybět, výsledek je spravedlivý. Muziku určitě budu dělat dál."

"Je třeba být k sobě upřímný a myslím si, že to je férové. Ti lidé, co tady vedle mě stojí, jsou na tom kvalitativně líp než já. To ovšem ještě neznamená, že třeba během roku na sobě nemůžu zapracovat."

A dnes končí... Daniel Šmidák

Kdo postupuje? Šafařík, Smejkal, Křováková, Debnárová, Pčelár... Ostatní to nemají ještě jisté.

A koho by dnes poslala ze hry porota?
Ewa Farna:
Nejhorší dnes byla pro mě Virginia a nejlepší Sabina s Jarem.
Ondřej Soukup: Nejhorší dnes byla Kristína, nejlepší Sabina.
Paľo Habera: Nejlepší Smejkal, nejhorší Virginia.

Před smutnou událostí zakončující každý přenos SuperStar zpívá poslední slovenský objev "Peter Bič Project" se svým hitem "Hey Now".

Před vypadáváním se vrhli na pódium finalisté a zpívají svou společnou hymnu, kterou jsme slyšeli už minule.

21:49 - Kdo vypadne, kdo bude po rockovém kole ze hry: To se dozvíme za pár minut...

Dan Mrózek: Ta holka super zpívá nemít na cd duet s Markétou Konvičkovou hned bych si s ní něco střihl, ale jsem věrný:-)"

"Jedno velké divadlo a vypočítavost a já ti na to nenaletěl, že to byly emoce," říká Habera. Sundal ji na pohled velmi naštvaný zpěvák a porotce...

"Hodně emotivní, výborně vystavěný. V tý tvrdý části ti mohlo víc mluvit tělo. Ty jsi excelentní zpěvačka," říká Ondra Soukup. "Bylo cítit, že z toho jde emoce," říká Farna. "Znám přesně tyhle momenty, ty jsou hezký. Ale pěvecky bych to zařadila mezi tvé nejhorší vystoupení. Jak jsi potom začala nerytmicky křičet, to se mi nelíbilo. Prodala jsi dobře jen emoce."

"Já jsem trošku blbá, mně to nedošlo," říká Farna, která odpověděla na to, že podle Stýblové zpívá ve druhé části smrt.

22:38 - Jako poslední dnes vystoupí Veronika Stýblová. Slavný song "Stay" od Shakespears Sisters by ji měl sednout.

22:35 - Dan Mrózek: Daniel zatím hlavy netopýrům nekouše a jde to i vidět:-) ale na fanynky to může fungovat:-)

SuperStar - rockové kolo

"S rockem to nemělo vůbec nic společného," říká Ondřej Soukup. "Tys mě připadal jako poslední opuštěný člen chlapecké kapely, co se sem přimotal na pódium."

"Neměl jsi se vyklánět z okna, když jste sem jeli, nafoukalo ti to vlasy na jednu stranu. Kdyby tě při tomhle slyšel Ozzy Osbourne, tak tě chytí do těch špinavých rockových pazourů a ukousne ti hlavu," řekl Habera. Podle Habery je jediná šance, kdyby mohl dělat muziku, tak se vysvléct. "Ve slipech."

SuperStar

Veronika Stýblová se rozezpívá v zákulisí a vypadá nervózně, zatímco Šmídák se pokouší o "Mama,I´m Coming Home".

Dan Mrózek: na Daniela jsem zvědavý chodí na thaibox ke stejnému trenérovi jako já:-) tak doufám že si dáme někdy nějáký sparing:-)) a jsem zvědavý jak si poradí s Ozzym:-)

22:24 - Jako další vystoupí Dan Šmídák. Jak dá rockovou legendu Ozzyho Osbourna?

Farna šla do zákulisí a marně vyhlíží Pčelára, který někam odešel...

Soukup se v zákulisí mazlí s holkama ze štábu...

Habera je na další cigaretě a další soutěžící z vily SuperStar, která nechce být jmenovaná, prozrazuje, že se jí Tereza svěřila, že se Šafaříkem opravdu chodí.

"Refrény nebyly dobré, intonační chyby, a bohužel to bylo asi tvé nejslabší vystoupení," říká Ewa Farna. "Měla by sis sednout s klavíristou a zazpívat si s ním jednu písničku. Umíš zpívat, ale písnička ti nesedla, stejně jako v minulém kole. Jednoduše za to nemůžeš, nemáš hlas," dodal Paľo Habera. "Úplně, definitivně vedle," dodal Soukup.

Dan Mrózek: Terezce to moc sluší nato kolik spořádá sladkostí, má skvělou postavu:-)) a písnička se jí taky povedla. hezké

22:05 - Tereza Mandzáková, která v medailonku prozradila, že sní najednou asi 15 kilo dortů, zazpívá píseň "Fuckin Perfect" od Pink.

"Pro mě jsi z této soutěže jeden ze dvou, s kterým bych chtěl nahrát nějakou píseň. Jsi výborný, mně se líbíš, i kdybys dnes vypadl," dal poklonu Habera.

Dan Mrózek: skvělé číslo :-)) scéna perfektní hodně zajímavá barva hlasu.

"Jsi výbornej zpěvák, ten chraplák ti přidal, úžasné vystoupení," nebojí se toho Ewa Farna. "Dal jsi to rovně čistě a správně. Jen by sis mohl třeba s Itchem založit taneční skupinu Sexy bonbonky, máš fakt divné pohyby."

"Od tebe zatím nejtvrdší vystoupení, vypadal jsi naštvaně. Byl jsi nemocnej, co? Hlas výbornej," říká Ondřej Soukup. "Mezi těma ohněma, zaplať PánBůh, že jsi neuhořel, to bylo výborný."

21:55 - Jako další vystoupí Jaro Smejkal se songem Sex On Fire od Kings of Leon.

Veronika Stýblová

Dan Mrózek: Kings of leon je skvělý výběr jsem na něj zvědavý je to má oblíbená kapela a nechal jsem se i několikrát inspirovat při natáčení Cd Krev,Jizvy a Tvář:-))

V TV je reklamní pauza a Farna se vrhla do kostymérny. Hned tam za ní naběhl Pčelár a vrhají po sobě roztoužené pohledy... Habera šel na cigaretu, ale ještě něco řešil s Ginou Buberníkovou.

"Přislo mi asi 225 nabídek k sňatku, snažím se fanynkám odpovídat, ale píše jich hodně," prozradil Mario Bendík, který se přišel na vystoupení svých kolegů podívat, ačkoliv vypadl již v semifinále.

Pokud vás zajímá, jaké dojmy mají soutěžící z dnešního finále a jak je překvapil výsledek vyřazování, dívejte se zítra na VOYO, kde se budou finalisté od 10:00 zpovídat v Denících soutěžících.

21:50 - "Dala jsem to úplně falešně," přiznává v zákulisí Virginia Buberníková, kterou utěšuje její spolubydlící Veronika Stýblová.

"Mně koncert Avrill hrozně nebavil, zpívá hrozně falešně. Ale nepostrádá drzost, ledabylý přístup a to mi u tebe chybělo, jinak souhlasím s Palem, líbilo se mi to."

"Palovi se to možná líbilo, ale pro mně tahle písnička ve tvém podání postrádala timing. Byla jsi mimo, tohle od tebe nebyla šťastná volba. Ani ti nechci říkat všechno, co bych ti řekl," nechal se slyšet Ondřej Soukup.

Dan Mrózek - Nedával bych výraz na úkor zpěvu, tohle se jí moc nedaří zřejmě to nebude její parketa:-)

21:40 - Jako další vystoupí Kristína Debnárová se songem Complicated od Avrill Lavigne. Jak prozradila, má strach. Není to rockerka...

Martin Šafařík musel ukázat na pódiu i to, jak umí zpívat operu, což ostatní soutěžící v zákulisí hodně pobavilo.

21:38 - "Mám stále úplně zpocené ruce a stále mám bačkůrky. Jednou si je zapomenu sundat a vlezu v nich na pódium," směje se Veronika Stýblová a oponuje porotě: "Mně se vystoupení Martina moc líbilo."

"Mně už to připadala jako parodie na Metalliku. Souhlasím ve všem s Paľem. Nejsi rocker, když řveš jako tur. Kdyby to Metallika viděla, tak by byli řádně vyděšeni. Myslím, že by se tě báli," dodal Ondřej Soukup.

"S Ewou nesouhlasím, měl jsi ubrat, šel jsi hodně za hranu a moc si tlačil," říká Paĺo Habera a souhlasí tak na dálku s Danem Mrózkem.

Dan Mrózek: Souhlasím s Ewou až na ty spodky:-)) a za mě nejlepší stále Adam. Ale myslím že to zvládl dobře. Na pár maličkostí:-)

"Strašně mě to baví, strašně me to baví, strašně mě to baví, výborný, ta písnička sedla jako zadeček na raneček. Je těžké se ujmout rockové klasiky a ty jsi obstál," básní Ewa Farna. "Zatím možná nejlepší výkon večera."

Dan Mrózek: těším se na jeho verzi Enter Sandman.

21:26 - Vystoupí Martin Šafařík, rozený rocker. Jemu by tohle kolo mělo sednout... Zazpívá song Enter Sandman od Metalliky.

Veronika Stýblová hladí Jara Smejkala. Že by nová láska v SuperStar?

21:18 - Dan Mrózek - Tak ted jsem byl opravdu zvědavý depech mode mám velmi rád jsem zvědavý dokonce jsem se nechal inspirovat a složil jsem song miracles který zaranžoval Boris Carloff:-) Virginia se vede skvěle:-) moc se mi to líbí i když nějáké chybičky tam jsou:) věřím jí to tvrdý Palo:-)) ale snad na tom byla nějáká pravda:-)

"To bylo tak falešné, že mě to ani nepustilo k tomu, abych hledal něco pozitivního. Bylo to tvé nejfalešnější vystoupení v této soutěži. Došla zpěvačka z jiného okresu.. Já nemůžu za to, že jsem takový citlivý," dodal drsně Habera. "Proč jsi si nechala udělat kaktusoananas na hlavě?“ dodal.

Virginia Buberníková

"Domina na pódiu," říká Ewa Farna. "A kdyby si měla noc, tak by byl takhle dlouhý, jak to bylo falešné."

"Ty nejsi rocková zpěvačka," sdělil soutěžící Soukup. "Ta píseň je "Enjoy the Silence", vychutnej si ticho. Tak nachápu, proč si tam začínala tak křičet."

Tereza Mandzáková se při vystoupení Virginie docela dost ksichtí. Asi ji to nepřijde dost dobré...

21:10 - Jako další vystupuje Virginie Buberníková, zpívá slavný hit Depeche Mode "Enjoy the Silence" v rockové předělávce od Linkin Park.

"Já jsem také prostorově obsáhlejší a žiju," říká Ewa Farna. "Tvá hlasu se mi líbila a mně to přišlo zajímavé a hezké."

"Zpíváš velmi spolehlivě a velmi dobře. Ty jsi velmi dobrý zpěvák i rockový zpěvák," říká Pavol Habera. "Výborné frázování, ale je to divadlo. Bacha na to, to tvoje ťapání, to by ti při koncertě nestačilo. Najdi si nějaký pohyb, jako měl Jackson, někde se chytni a bude to," říká Ondra Soukup.

Dan Mrózek: "Adam vynikající výběr songů:-) jde vidět že je v rocku doma:-) je výborný ostatní budou mít co dělat aby se Adamovi přiblížili:-))"

21:20 - Jako další vytoupí s hitem Rebel Yell od Billy Idola kulaťoučký Adam Kukačka.

"Mám ze Sabiny radost, obrovskou radost," říká Tereza Mandzáková.

20:59 - Dan Mrózek: Sabča si ukousla asi moc velké sousto. Stevna Tyler je těžko srovnávat:-)) V druhá půlce byla už vynikající.

"Tvůj hlas, to je rozvlněná pila," hodnotí Ondřej Soukup. "Já nevím, jestli ty si to uvědomuješ, ale ty máš opravdu ohromné charisma."

On-line přenos ze SuperStar můžete sledovat také na tn.cz

20:56 - "Dala jsi to brutálně. Sabino, fakt mě mrazilo," sděluje nadšená porotkyně Ewa Farna. "Vysoké tóny byly výborné, ale uber z výrazových věcí," říká Habera.

20:52 - V zákulisí všichni soutěžící uznale kývají hlavami. Sabina to dává výborně!

"Čtyřkolky v poušti musí být luxusní:-))," píše Dan Mrózek k obrázkům při nichž se představovala Sabina.

Jako další vystoupí Sabina Křováková. Zazpívá slavný song od Aerosmith "I don´t wanna miss a thing ".

20:50 - Daniel Šmidák o sebe pečuje i v zákulisí. Popíjí šalvěj s medem a občas kloktá.

Dan Mrózek: Jsem zvědavý na Adama:-)) líbí se mi jeho barva hlasu:-)

Dan Mrózek: "Podle mě zazpíval dost dobře je strašně složité zpívat písničky od Michael Jacksona..." "Palo naládá:-))"

SuperStar - rockové kolo

20:40 - "Image máš... Do videnia," řekl mu Pavol Habera.

"Jackson je hrozně těžká věc," říká Ewa Farna. "A ty tanečnice Itcho? To byl tvůj nápad? To si potom vyříkáme..." pohrozila. "Každopádně na začátek to byl výborný výkon."

Dan Mrózek: "Štefan tam má super tanečnice škoda že jsem je neviděl dřív:-) zítra výjde můj další klip, kde taky pár koček mám :-))."

20:31 - Jako první soutěžící dnes vystoupí Štefan Pčelár. Zazpívá song "Beat It" od Fall Out Boy.

Dan Mrózek: "Společná písnička je našlapaná samozřejmě nechybí rockové nasazení:-)) Jimiho Cimbaly. jsem rád že produkoval i pár songů:-)) na mé desce:-))"

20:30 - "Všichni finalisté jsou výborně vychytaní:-)," píše Daniel Mrózek, finalista Hlasu ČeskoSlovenska a náš dnešní porotce.

Na pódium nastupují soutěžící a zpívají společnou rockovou píseň Highway to Hell od kapely AC DC.

20:20 - Přímý přenos 3. finále SuperStar právě začíná. Spolu s moderátory Zorkou Kepkovou a Romanem Juraškem sledujeme, jak dopadlo předchozí kolo, kdy se loučil Karol Komenda.

"Nevím, jak dlouho mi ty vlasy dělali," říká Sabina Křováková. "Sedla jsem si, kecala s nimi a bylo to," směje se.

Sabina Křováková

"Co budu zpívat, není tak rychlý jako posledně, ale moc se těším," povídá před vystoupením Adam Kukačka.

Adam Kukačka

Tereza Mandzáková a Kristína Debnárová jsou zjevně nervózní: "Pro nás tohle vůbec nejlepší kolo, nejsme rockerky," říká Tereza a poklepává přitom nohou. Jaro Smékal samozřejmě oponuje: "Nebojte se holky, bude to skvělý."

SuperStar

Prožívat se soutěžícími jejich vystoupení dorazili i Natálie Kubištová a Karol Komenda, kteří skončili v předchozích kolech.

Ewa Farna

"Mám trému, ale rock mi sedí, tak snad vše vyjde," doufá před vystoupením Štefan Pčelár.

SuperStar

Kristína Debnárová, která na generálce spadla kvůli vysokým podpatkům ze schodů, bude zpívat v teniskách.

Virginia Buberníková

"Asi mi upadnou nohy, ty boty jsou tak o dvě čísla větší, na rockové kolo se strašně těším, ale mám trému," postěžovala si v zákulisí před vystoupením Veronika Stýblová, která pobíhá polonahá v zákulisí soutěže.

Veronika Stýblová

SuperStar - rockové kolo

Jaké hity "vytáhnou" na diváky sami soutěžící?

Štefan Pčelár: Fall Out Boy – Beat It

Sabina Křováková: Aerosmith – I don´t wanna miss a thing

Adam Kukačka: Billy Idol – Rebel Yell

Virgínia Buberníková: Linkin Park – Enjoy the Silence

Martin Šafařík: Metallica – Enter Sandman

Kristína Debnárová: Avril Lavigne - Complicated

Jaroslav Smejkal: Kings Of Leon – Sex On Fire

Tereza Mandzáková: P!nk – Fuckin Perfect

Daniel Šmidák: Ozzy Osbourne – Mama,I´m Coming Home

Veronika Stýblová: Shakespears Sister - Stay

Jestli se jim bude dařit i v přímém přenosu, to uvidí televizní diváci už v neděli 7. dubna od 20:20. Hodnotit jejich výkony bude s námi finalista Hlasu Daniel Mrózek:

Všechny podrobnosti o SuperStar najdete ZDE, přímý přenos z vily můžete sledovat ZDE. Exkluzivní záběry z vily SuperStar můžete vidět na VOYO. Sledujte, jak se finalisté baví ve středečních Aktivitách, nebo si poslechněte jejich zpovědi v pondělních a pátečních Denících soutěžících.

Pokud vás zajímá, jaké dojmy mají soutěžící z dnešního finále a jak je překvapil výsledek vyřazování, dívejte se zítra na VOYO, kde se budou finalisté od 10:00 zpovídat v Denících soutěžících.

Autor: ham

Diskuze