Emma Drobná - 6
Zdroj: Instagram
Paráda!

Superstar Emma Drobná se vrací do Česka! Nový singl představí na festivalu Ynspirology

Československá Superstar Emma Drobná má napilno, hudbě se po vítězství v soutěži věnuje s plnou vervou a nutno říci, že se jí daří. Její singl Words se stal jednou z nejhranějších skladeb českých rádií. Nyní Emma přichází s další peckou, píseň s názvem Try představí exkluzivně naživo českému publiku na festivalu Ynspirology, který se koná již příští víkend v pražských Žlutých lázních.

5 fotek
Zdá se, že Emma Drobná je jednou z mála účastnic talentové soutěže, která své vítězství proměňuje v úspěšnou kariéru. Píseň Words má jen na kanálu youtube 5,7 milionu zhlédnutí. Emma se brzy ukáže i českým fanouškům. Vystoupí jako jedna z hlavních hvězd na 3. ročníku městského interaktivního festivalu Ynspirology, kde odehraje i svůj zbrusu nový singl Try, který se stal titulní písní očekávaného českého filmu režiséra Karla Janáka Důvěrný nepřítel s Vojtou Dykem v hlavní roli.

„Bude to po delší době, kdy budu vystupovat v Česku a moc se na to těším, jsem zvědavá, jak se bude nová píseň lidem líbit, “ vzkázala Emma z Chorvatska, kde aktuálně tráví chvíli zaslouženého odpočinku.

Chcete-li vidět a hlavně slyšet Emmu naživo, přijďte o víkendu 28. – 29. do Žlutých lázní.

 

Autor: mk

Diskuze