Brianna Brochu - 1
Zdroj: facebook.com
Odporný čin

Šikanovala dívku kvůli tmavé pleti. Až zjistíte, co udělala s použitými tampony, zvedne se vám žaludek!

Studentka vysoké školy Brianna Brochu pobývala v čase svých studií na internátu, kde bydlela na pokoji s dívkou tmavé pleti Chenelle Rowe. Bohužel do klidného soužití dvou mladých dívek to mělo daleko. Blonďatá Brianna nemohla vystát spolubydlící tak moc, až ji začala kvůli její barvě pleti šikanovat. A s hrůznými činy se chlubila dokonce na Instagramu!

3 fotky
Ač někdy sociální sítě mohou ublížit, v některých momentech mohou i zachránit jedince, který je ať už jakkoliv ohrožován nebo vystaven nebezpečí. Blonďatá Brianna Brochu tak moc nenáviděla svou spolubydlící tmavé pleti Chenelle Rowe, až ji doslova udělala ze života peklo. Avšak Briana se cítila natolik silná a neohrožená, že se dokonce se svými drastickými metodami chlubila na sociální síti, což se jí stalo naštěstí osudné.

„Po měsíci a půl plivání do jejího kokosového oleje, lití plesnivého dressingu do jejího tělového mléka, otírání použitých tamponů o její batoh a schování zubního kartáčku, kde slunce nesvítí a ještě mnohem více, můžeme už té jamajské Barbie říct sbohem," napsala dívka plná nenávisti na Instagramu. Po tomto uveřejnění se dostala do hledáčku policejních orgánů a ti začali konat rychle. Na nic nečekali a pro dívku si došli. Ta měla co vysvětlovat. Studentka se přiznala, že své spolubydlící také tajně olizovala příbory a talíře. A dokonce její vlastní batoh potírala svými vlastními tekutinami.

Mezitím co Brianna čelí policejnímu obvinění ze zastrašování a narušení soukromí, tak byla též vyhozená z internátní školy. Šikanovaná Chenelle Rowe se nenechala zastrašit a o svém problému veřejně promluvila. „Jako mladá afroamerická žena nechci být jen další součást statistiky. Když ale jde o incidenty, zločiny a rasově podněcované útoky na internátech, musí zvítězit spravedlnost."  Lze jen doufat, že dívka dostane takový trest, že už nikdy nic takového nezopakuje.
 

Autor: ham

Diskuze