Jenny Fry - 1
Zdroj: oficiální zdroj / facebook.com
Máme se začít bát?

Ve škole udělali novou wi-fi. Dívka ( †15) kvůli tomu zemřela!

Wifi je v dnešní době naprosto nezbytná věc, která je všude: jak na ulicích, tak dokonce i v restauracích. Někteří odborníci tvrdí, že efekty radiových vln, které doposud nebyly však odhaleny, mohou způsobovat zdravotní potíže, dokonce i rakovinu. Takový případ postihl Britku Jenny ( †15), kterou prý působení elektromagnetických vln dohnalo k sebevraždě.

3 fotky
Jenny Fry patřila k dívkám, které ve škole vynikaly. Avšak rok 2012 byl pro ni osudným. Když se na škole zavedla wifi, její zdraví po psychické i fyzické stránce začalo haprovat. Její matka tvrdí, že za bolestmi hlavy, potížemi s nesoustředěností a močovým měchýřem stojí právě elektromagnetické vlny. I když rodina vypnula bezdrátový internet v domě, radiovým vlnám se Jenny mohla těžko vyhnout. Dívku zasáhly silné deprese, a tak po dvou letech ukončila své trápení oběšením se na stromě.

Lékařům chybí jednoznačná diagnóza, díky které by se mohli postižení léčit, jelikož tvrdí, že wifi nemá na lidskou mysl žádný negativní dopad.

Nicméně lékaři se shodují na názoru, že radiové vlny způsobují potíže, které mohou vést k rakovině. "Podle mě jsou nebezpečné jako tabák nebo azbest," tvrdí kanadský lékař Anthony Miller podle deníku Daily Mail. "Rozhodně by to nemělo být povoleno ve školách."

Autor: Nap

Diskuze