Školačky se bojí jít ve škole na záchod - 3
Zdroj: Profimedia
Hrůza!

Studentky se stydí chodit ve škole na WC: Až zjistíte proč, zvedne vás to ze židle! VIDEO

Studentky se ve škole stydí chodit na toaletu. Až zjistíte důvod, nebudete věřit svým očím. Jak je vůbec možné, že se tohle děje?

Na církevní škole St Mary's College v anglickém městě Wallasey se často vyskytovala šikana. Škola se proti tomu tedy konečně rozhodla zakročit a uničit přítrž. K tomuto rozhodnutí vedl také fakt, že mnoho žákyň chodilo na záchody kouřit. Pedagogové z WC často cítili cigaretový zápach.

Vedení školy ale zakročilo poměrně bizarně. Nechali zbourat zeď, která kryla studentky při výkonu potřeby. Vznikl tedy otevřený prostor, kde pomocí kamerového systému učitelé vidí, co se na toaletách děje.

Rodiče dívek se však bouří. Není také divu. Nikdo by asi nebyl rád, kdyby jeho nebo jeho dítě, někdo pozoroval při vykonávání potřeby. Škola vyučuje dívky ve věku od 11 do 19 let, což je podle rodičů věk, kdy potřebují nejvíce soukromí. Škola jejich stížnosti ale nebere v úvahu. Nová úprava záchodů podle jejího vedení výrazně snížila napětí. Žákyně přestaly kouřit a zmírnila se i šikana.

Podle rodičů ale škola porušuje morální předpisy. Kromě toho, že intimity jejich dcer vidí celé vedení školy, žákyně na toaletě vidí i celá školní chodba s učebnou. Na protest rodiče dcerám dcerám zakázali chodit do školy.

Autor: mk

Diskuze