ovesne susenky - 2
Zdroj: Archiv blogerky
Morbidní dobrota

Studentka dala spolužákům ochutnat sušenky: Zapekla do nich hodně nechutnou ingredienci!

Kalifornská policie vyšetřovala podivný morbidní případ. Studentka střední školy napekla svým spolužákům koláčky. Jedna z ingrediencí, kterou do nich přidala, je opravdu nechutná!

Studentka ve městě Davis západně od Sacramenta doma pekla sušenky. Do těsta kromě klasických ingrediencí přidala ještě popel svého zesnulého dědečka. Hotové pečivo pak ve škole nabízela svým spolužákům.

„Nevěřil jsem tomu, dokud nevytáhla tu urnu. Řekla mi, že je v sušence speciální ingredience,“ řekl pro The New York Times dívčin spolužák Andy Knox. Ten sušenku od dívky okusil. Pak se ale začal strachovat. „Myslel jsem si, že tam dala drogy nebo něco,“ tvrdí. Až poté mu dívka řekla, co do sušenek zapekla.

„Byl jsem opravdu vyděšený. Pokud jste jako dítě někdy snědli písek, víte, jak to křupe mezi zuby. Trochu tam toho bylo,“ dodává Knox. Kromě něj pečivo ochutnalo ještě nejméně devět dalších studentů. Někteří o popelu prý dokonce věděli ještě před tím, než pokrm ochutnali. Zdravotní potíže jim prý ale nehrozí.

Většina médií pracuje s verzí, že šlo o popel studentčina dědečka, britská BBC však píše o popelu babičky. Podle policie nejspíše dívka z trestného činu obviněna nebude. „Je to teď záležitost rodiny,“ sdělil ředitel školy podle agentury AP.

Autor: mk

Diskuze