Strážník Mitch
Zdroj: YouTube.com
Nestačil zírat

Dívka čekala ve škole na policistu! Když mu ředitelka ukázala obsah dívčina mobilu, málem ho to položilo

policista Mitch dorazil do ředitelny, protože obdržel zprávu, že je tam dívka, která prostřednictvím mobilu rozšířila na sociální síti nevhodný obsah. Když to ale uviděl, téměř neudržel slzy!

Ne vždy se povolání strážníka setkává s oblíbeností nebo respektem, o to je však hezčí, když se najdou lidé, kteří si ho váží nejen za jeho práci, ale i za to, jaký je. Tohle přesně se poštěstilo jednomu kalifornskému strážníkovi, který nad rámec své práce pomáhá i ve svém volém čase.

A tak se studenti z tamní školy dohodli, že by mu chtěli poděkovat, a rozhodli se pro velmi netradiční způsob! Jednoho dne měl Mitch telefonát z ředitelny. Chtěli, aby přišel, tak mu zavolali pod záminkou toho, že jedna jejich studentka nahrála problematické video na sociální sítě. Zamyšlený Mitch dorazil a studentku nejdříve uklidňoval. Mezitím mu ředitelka podala telefon a policista se v mžiku nestačil se divit, co v něm uviděl. Ve skutečnosti byli na videu studenti a vyprávěli, v čem je Mich skvělý!

Strážníka video dojalo k slzám, a když odcházel z ředitelny, tak už na chodbě byli veselí studenti, kteří tančili na jeho oblíbenou píseň. S sebou měli cedule a na nich bylo napsáno velké "Děkujeme". Lepší ocenění si strážník za svou službu nemohl jistě přát. Jak celá akce probíhala, se podívejte na videu:

Autor: ham

Diskuze