Studenti popíjeli
Zdroj: facebook.com
Party hard

Studenti dělali na párty hluk, a tak sousedé zavolali policii. Nenapadne vás, co muži zákona v domě našli!

Studentské párty nejsou nic neobvyklého. A to, že dělají mladí hluk, také bohužel ne. Co ale policisté objevili v domě neřesti, to vás vážně dostane...

70 studentů z amerického Marylandu si na předměstí udělali pořádný mejdan v domě jednoho z nich. To ale rušilo jejich sousedy natolik, že na neukázněnou mládež zavolali policii. Netolerantní sousedé zkrátka neměli pochopení pro takzvaný Tequila Tuesday (tequilové úterý).

A tak netrvalo dlouho a podle serveru LadBible místní policejní hlídka dorazila zkontrolovat a usměrnit rozjuchané studenty. Jenže to netušili, jakým způsobem jim poslouží alkoholový tester. Studentům dávat dýchat ani nemuseli. Alkohol totiž naměřili ze vzduchu!

V uzavřeném prostoru totiž opilí studentíci vydýchávali tolik alkoholu, že byl měřitelný dokonce i sám o sobě z pouhého ovzduší. To znamená, že pokud tam byl někdo, kdo nepil alkohol, stejně by pravděpodobně nemohl sednout za volant, protože vysoká koncentrace alkoholu v ovzduší by způsobila, že by mu policisté při běžné řidičské kontrole naměřili alkohol v krvi. No, tady se očividně neřídili dobrý a známým rčením - všeho s mírou!
 

Autor: bin

Diskuze