Anand Goel - 1
Zdroj: facebook.com
Smutný osud

Student chtěl mít dokonalou fotku na Instagram. Kvůli perfektnímu selfie zemřel!

Mít na sociálních sítích krásné a originální fotky je sice hezké, ale lidé by si měli dávat pozor, kam až kvůli tomu zajdou. Indickému studentovi se pořizování originální fotky sebe sama stalo osudným.

6 fotek
V dnešní době se mnoho lidí chlubí fotkami ze svých cest na sociálních sítích. Stejně tak indický student Anand Goel († 26). Tomu se však touha po dokonalé fotografii stala osudnou. Mladík při pořizování snímku tragicky zahynul.

Anand, který se narodil v hlavním městě Indie Novém Dillí, byl na studijním výměnném pobytu v Irsku. Hodně cestoval a snímky, které během toho nafotil, se chlubil na Instagramu. Nakonec se mu pořizování originální selfie fotografie stalo soudným. Zemřel po pádu z téměř 200metrového útesu, informuje Irishcentral.

Jeho rodina nyní musí řešit převoz Anandova těla do Indie. S tím jim pomáhá i irská škola Trinity college, na které mladík studoval. "Jsme velmi smutní z toho, co se stalo jednomu z našich studentů. Děláme vše pro to, abychom pomohli rodině, která se dozvěděla o tragické smrti svého syna," zveřejnila škola na svém Facebooku. Do pomoci se podle univerzity zapojují Anandovi spolužáci a kamarádi. S vyřizováním všeho potřebného na převoz ostatků do Indie pomáhá i indická ambasáda.

Autor: mk

Diskuze